Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 14 May 2012 - 21:35
First topic message reminder :

Po ju cfar nxensish keni qen,dhe si i keni pas raporte me mesuesti..???
C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 226466_210753298949995_189116781113647_723177_4762838_n

Ishte Dit Nuk Ishte Nat, Zysha Fliste Ne Flenim Rehat Very Happy

BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 17:42
Nxenesit e zhurmshem dhe ata qe nuk mesonin uleshin ne banken e fundit Very Happy Very Happy te mesmen kam perfunduar me 5.oo ndersa univeristetin me 9.4.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 17:45
Besaa shkruajti:Nxenesit e zhurmshem dhe ata qe nuk mesonin uleshin ne banken e fundit Very Happy Very Happy te mesmen kam perfunduar me 5.oo ndersa univeristetin me 9.4.
ate po thoja dhe une prandaj rrija ne banken e fundit luaja me letra bixhozi C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773mire qe kisha nenen mesuese C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 17:49
Durrsaku shkruajti:
Besaa shkruajti:Nxenesit e zhurmshem dhe ata qe nuk mesonin uleshin ne banken e fundit Very Happy Very Happy te mesmen kam perfunduar me 5.oo ndersa univeristetin me 9.4.
ate po thoja dhe une prandaj rrija ne banken e fundit luaja me letra bixhozi C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773mire qe kisha nenen mesuese C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773

grrrr grrrr Sa keq ja qe une merrem me shum me nxenesit qe ulen mbrapa Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 18:08
Besaa shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Besaa shkruajti:Nxenesit e zhurmshem dhe ata qe nuk mesonin uleshin ne banken e fundit Very Happy Very Happy te mesmen kam perfunduar me 5.oo ndersa univeristetin me 9.4.
ate po thoja dhe une prandaj rrija ne banken e fundit luaja me letra bixhozi C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773mire qe kisha nenen mesuese C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773

C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 Sa keq ja qe une merrem me shum me nxenesit qe ulen mbrapa Very Happy
ca ben i ve nota mbetese? C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
kristiboy
kristiboy
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 755
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : naxos
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/05/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 18:45
kam qen nxanesi me i mir por vetem kur nuk ishem ne shkoll grrrr


Dy të dashuruar janë si qepallat e poshtme dhe të sipërme. Takohen shpesh sepse ju mungon njëra-tjetra dhe kur janë bashkë, nuk e shohin botën përreth...!
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 18:48
Durrsaku shkruajti:
Besaa shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Besaa shkruajti:Nxenesit e zhurmshem dhe ata qe nuk mesonin uleshin ne banken e fundit Very Happy Very Happy te mesmen kam perfunduar me 5.oo ndersa univeristetin me 9.4.
ate po thoja dhe une prandaj rrija ne banken e fundit luaja me letra bixhozi C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773mire qe kisha nenen mesuese C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773

C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 Sa keq ja qe une merrem me shum me nxenesit qe ulen mbrapa Very Happy
ca ben i ve nota mbetese? C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773

I angazhoj te punojne jo te defren sikurse ke luajtur ti letra bixhozi Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 19:00
rrugac


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 5l3r52
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 19:03
Besaa shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Besaa shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Besaa shkruajti:Nxenesit e zhurmshem dhe ata qe nuk mesonin uleshin ne banken e fundit Very Happy Very Happy te mesmen kam perfunduar me 5.oo ndersa univeristetin me 9.4.
ate po thoja dhe une prandaj rrija ne banken e fundit luaja me letra bixhozi C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773mire qe kisha nenen mesuese C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773

C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 Sa keq ja qe une merrem me shum me nxenesit qe ulen mbrapa Very Happy
ca ben i ve nota mbetese? C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773

I angazhoj te punojne jo te defren sikurse ke luajtur ti letra bixhozi Very Happy Very Happy
e marr me mend ca defrimi me ekuacione apo teoremen e pitagores grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 19:05
Very Happy Very Happy shyqyr qe nuk jam e lendes se matematikes se do benin shaka astaj Very Happy Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 19:05
Besaa shkruajti:Very Happy Very Happy shyqyr qe nuk jam e lendes se matematikes se do benin shaka astaj Very Happy Very Happy
pse ca lende jep ti?


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 19:07
TA them ne vesh Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 19:08
Besaa shkruajti:TA them ne vesh Very Happy
C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 568197611


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Rrukie
Rrukie
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 2087
<b>Hobi</b> Hobi : me gjet gjinin e dhelpres hahahah
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kudo
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/05/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 19:26
jam akoma more....shembuuuuu bububububu llooorreeeee


Nuk jam kaq shume njeri i veshtire sa mendon ti . Jam si kubi i Rubikut .Ne qofte se mundohesh te me zgjidhesh...mbase do dashurohesh me mua....Razz
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Fri 15 Jun 2012 - 8:47
me mesusit kam shku mire sa per notat ...8..9 ..jo ma shume e 10 vec ne fiskultue merrsha :sad26:


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 N
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Fri 15 Jun 2012 - 11:52
Edhe pse isha nxense shume e mire ,me paten perjashtue nga shkolla.Pas nje viti me rikthyen prap si duket u penduan .C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 225228196
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Fri 15 Jun 2012 - 11:55
per profesoret me e urta ne te vertet e ketheja un permbus klasen C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 2585209286


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 18 Jun 2012 - 11:25
Ne Kosove vleresimi me i larte ne shkollen fillore dhe te mesme eshte 5, dhe shume rralle me ka ndodhur qe gjate vitit te kem ndonje 4, por ne fund gjithesesi me mbyllej 5.

Gjate studimeve kisha paksa probleme sepse studjoja inxhinerine makinerike dhe ishte shume eveshtire te arrije nota te larta, por megjithate 5 vite studimesh (para aplikimit te sistemit te Bolonjes) i perfundova me noten mesatare mbi 8 se eshte per shkencat ionxhinierike note mesatare mjaft e mire.


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 18 Jun 2012 - 13:17
gjithmone e qete ...


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 N
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 18 Jun 2012 - 13:21
Kurre nuk kam bere probleme ne oren e mesimit, por as edhe jasht saj/


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
anna sweety
anna sweety
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 829
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : atje ku me pershtatet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/06/2012
http://ndjenja.tk

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 18 Jun 2012 - 15:21
sistematike


♣️ ne gocat e sarandese kemi nje zakon i japim ♥️djalit qe e meriton nuk jemi te pabesa, aspak te merzitshme por ne dashuri jemi te rrezikshme :love:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 18 Jun 2012 - 15:26
E 5-ve dhe e 6-ve por meqe kisha nje sjellje shembullore me te gjithe skam ngel ndonjehere ne klase,e thash nje genjeshter te vogel meqense keni qene te gjithe te sinqerte me siper C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 721253 rrushhh


C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Gangsterja
Gangsterja
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 343
<b>Hobi</b> Hobi : Te shoh lot dhe gjak ne syt e rivales..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tek xemla njonit...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2012
http:// bvnm,../

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 27 Jun 2012 - 8:49
8.4 e kam mesataren(meqe jam ne te mesmen)se ne 9-care e kam pas 9.4...


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Fri 6 Jul 2012 - 12:53
...175 i gjate C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 81192


C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 6ds9w0
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 11 Jul 2012 - 18:37
e qete ... nota ok.. sjellje ok... pak a shume si tani ndryshi i vetem eshte se kam lene ndonje ore leksion... mardhenie te mira akoma kur kthehem i prsh kur i shoh :)


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 11 Jul 2012 - 18:59
kam qene nx shume e mire e 10 me mesuesit si kisha raportet dhe aq mire se i meja llafe kur sme vinin nota te mira grrrr
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 11 Jul 2012 - 19:11
shume shume i mire ne xing psh kur mesuesja shpjegonte mesimin une luaja xing me letra ne banken e fundit ju betohem


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 11 Jul 2012 - 19:15
un 1 here qe u ula ne banken e fundit x mhb mesusi me nxorri ne banken e pare :( me mir te rrija ke banka 2


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 11 Jul 2012 - 19:17
Engjelli_blu shkruajti:un 1 here qe u ula ne banken e fundit x mhb mesusi me nxorri ne banken e pare :( me mir te rrija ke banka 2
ne banken e fundit behen me shume pislleqe ate pakten ne kohen tone


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 11 Jul 2012 - 19:19
me te then te drejten un deri para ca muajsh mendoja akoma x te luajtur sylla mbylla keshtu qe skisha mendjen x pislliqe... pisllik quaj te dal ene nje birre e 1 cigare me shoket/qet


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 11 Jul 2012 - 19:24
Engjelli_blu shkruajti:me te then te drejten un deri para ca muajsh mendoja akoma x te luajtur sylla mbylla keshtu qe skisha mendjen x pislliqe... pisllik quaj te dal ene nje birre e 1 cigare me shoket/qet
se kisha ne ate kuptim por ne kohen tone ne banken e fundit u vendosnin nxenesit problematik


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 12 Jul 2012 - 12:39
Durrsaku shkruajti:
Engjelli_blu shkruajti:me te then te drejten un deri para ca muajsh mendoja akoma x te luajtur sylla mbylla keshtu qe skisha mendjen x pislliqe... pisllik quaj te dal ene nje birre e 1 cigare me shoket/qet
se kisha ne ate kuptim por ne kohen tone ne banken e fundit u vendosnin nxenesit problematik
ato ishin bankat e luleve te diellit C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 12 Jul 2012 - 12:40
Engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Engjelli_blu shkruajti:me te then te drejten un deri para ca muajsh mendoja akoma x te luajtur sylla mbylla keshtu qe skisha mendjen x pislliqe... pisllik quaj te dal ene nje birre e 1 cigare me shoket/qet
se kisha ne ate kuptim por ne kohen tone ne banken e fundit u vendosnin nxenesit problematik
ato ishin bankat e luleve te diellit C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773
C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 81192 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 81192 mire e the


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Engjelli_blu
Engjelli_blu
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 463
<b>Hobi</b> Hobi : te acaroj te tjeret
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne boten e dashuri edhe urrejtjes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 12 Jul 2012 - 12:54
C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773
Durrsaku shkruajti:
Engjelli_blu shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Engjelli_blu shkruajti:me te then te drejten un deri para ca muajsh mendoja akoma x te luajtur sylla mbylla keshtu qe skisha mendjen x pislliqe... pisllik quaj te dal ene nje birre e 1 cigare me shoket/qet
se kisha ne ate kuptim por ne kohen tone ne banken e fundit u vendosnin nxenesit problematik
ato ishin bankat e luleve te diellit C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 3631317773
C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 81192 C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 81192 mire e the


kam vetin e pasqyres... me genjen te genjej.... me buzqesh te buzqesh... zgjidhe ti si do te sillem...


budallenjte mire qe nuk kane brire se vallaj te vrisnin
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 11 Feb 2013 - 0:38
me 4 e me 5 ahahah C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 2585209286


C'fare nxenesi ke qene...??? - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 11 Feb 2013 - 0:40
nga 5-10 shembullor edhe ne te mesme edhe studime
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 11 Feb 2013 - 1:02
Me gjith te mirat dhe te kqijat qe i kam cek me lart po du me shtu edhe pak

Nuk kam bo mir por kam pas qef me bo hajgare me profa dhe qka eshte me kryesorja nuk e dishin a jam ka foli seriozisht apo eshte budall ky p.sh

Profi i gjuhes shqipe diktojke ne shkrujshim dhe kur ishte qetsia maksimale,ja bojsha profit a me mbyll kllapen,kur u qartke po kush pot thot ty me hap kllapa grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 11 Feb 2013 - 17:16
Valbona shkruajti:kam qene nx shume e mire e 10 me mesuesit si kisha raportet dhe aq mire se i beja llafe kur sme vinin nota te mira grrrr


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 11 Feb 2013 - 17:17
me zor mbarova filloren


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 11 Feb 2013 - 17:47
shembullor
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 11 Feb 2013 - 17:49
me nota te mira suksesi shumbullorrSponsored content

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi