Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Dashuria e nderprere....

prej Tue 22 May 2012 - 17:50
Dashuria e nderprere.... Images

TIRANE - Armand Halilaga, i fejuari i Besjana Xhenetit e cila ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën, ka humbur jetën ndërsa shoqëronte të fejuarën për në ekskursionin me klasën. Mësohet se ai bën pjesë në listën e 11 viktimave të para të këtij aksidenti të cilët deri në orën 21.00 të mbrëmjes ndodheshin në spitalin e Himarës për ti përcjellë më pas në morgun e qytetit të Vlorës ku mjekët ligjorë bënë ekspertizat përkatëse.

Fqinjët
Të dy të rinjtë janë banorë të qytetit të Kavajës dhe historia e tyre e dashurisë ishte konkluduar në fejesë, edhe pse Armandi e Besjana ishin pak a shumë në të njëjtën moshë, fare të rinj. Edhe shtëpitë e tyre ishin pak blloqe larg njëri-tjetrit. Besjana ishte në vitin e fundit të Universitetit “Aleksandër Xhuvani” në Elbasan dhe jetonte në konviktin e shkollës, ndërsa Armandi punonte në qytetin e tij. Në udhëtimin e tmerrit, që shënoi edhe vdekjen e të riut Armand Halilaga, ai kishte vendosur të shoqëronte të fejuarën e tij e cila ishte me shoqet e grupit, për të kaluar kështu edhe disa ditë së bashku pranë detit të jugut, në qytetin bregdetar të Sarandës.

Shtëpia
Sipas korrespondentit të Gazetës Shqiptare në Kavajë, në familjen Halilaga, janë të shumtë njerëzit që rrinë pranë familjarëve, të cilët mesa duket e kanë marrë lajmin e kobshëm për humbjen e djalit të tyre, ndërsa familjarë të afërm janë nisur drejt Vlorës për identifikimin e trupit. E ndërkaq familja e vajzës është po aq në ankth për jetën e vajzës së tyre, Besjanës e cila është nën mbikëqyrje mjekësore në spitalin e Qytetit të Vlorës, por edhe për humbjen e dhëndrit të tyre. Lajmin që në autobusin e vajzave ndodhej edhe një djalë tjetër veç shoferit e bëri me dije drejtori i spitalit të Himarës, ku u vendosën 11 viktimat e para të aksidentit mes të cilëve ishte shoferi i autobusit dhe Armandi. Dhimbja ka pushtuar një pjesë të madhe të familjeve shqiptare, ndërsa i ka trishtuar të gjithë, në këtë aksident ku viktimat ishin fare të rinj në moshë.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Dashuria e nderprere.... N
Gangsterja
Gangsterja
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 343
<b>Hobi</b> Hobi : Te shoh lot dhe gjak ne syt e rivales..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tek xemla njonit...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2012
http:// bvnm,../

default Re: Dashuria e nderprere....

prej Wed 27 Jun 2012 - 9:12
sa histori e trisht;me vjen shum keq per keta dy te dashuruar...


- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.
ShtriGa
ShtriGa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 220
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Burrel
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/01/2014

default Re: Dashuria e nderprere....

prej Wed 12 Feb 2014 - 9:04
Te Tjer Duam,te tjer na duan e me te tjer perfundojm


Dashuria e nderprere.... Animation1-1
Sponsored content

default Re: Dashuria e nderprere....

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi