Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

John Travolta i veshur si grua, fotot trondisin martesën  Empty John Travolta i veshur si grua, fotot trondisin martesën

Wed 23 May 2012 - 19:23
John Travolta i veshur si grua, fotot trondisin martesën  54706LOS ANXHELOS-John Travolta i adhuruari i femrave Gay? Prej disa ditësh qarkullojnë lajme se John Travolta 56 vjec ka ngacmuar seksualisht disa meshkuj, por pa mjaftuar kjo dalin disa foto skandal që pothuaj po shkatërrojnë familjen e aktorit të famshëm.

Fotoja e publikuar tek revista ‘National Enquirer’, sipas botuesve nuk është shkëputur nga asnjë rol. Është dora vetë John Travolta i veshur si grua. Në foto duket një burrë që ka ngjashmëri me John Travolta i veshur me fustan të bardhë, sytë të lyer më rimel e penel, me gjerdan në qafë dhe vathë.

Sipas revistës fotot janë marrë nga një festë në vitin 1997 ku John Travolta ka marrë pjesë, 6 vjet pasi ishte martuar me Kelly Preston.
Revista pohon se pas gruaja e tij, Kelly pas 20 vitesh martesë ka vendosur ta divorcojë aktorin.
Një mik i aktores ka pohuar për revistën se “ Kelly më tha se martesa ka marrë fund. Ajo nuk jeton me John Travolta, dhe kjo ndodhi pak pasi kishte mësuar për publikimin e fotove me veshjet prej femre. Ajo tha se nuk mund të duronte dot më jetën dyfishe që bënte i shoqi”.

Edhe pse Kelly Preston është e shkatërruar nga lajmet që publikohen për bashkëshortin, ata që janë tronditur me tepër janë fëmijët, Ella 12 vjec, kurse Benjamin 18 muajsh më vonë do të mësoje rreth divorcit të prindërve.

Por nuk mbaron me kaq. ‘New York Daily News’ shkruan sot se një prej 2 meshkujve që e akuzoi Travoltën për ngacmim seksual mori dhe oferta nga grupi i Travoltës, te tipit ‘qep gojën të fitosh 125 mijë dollarë”.

(d.b/Dailymail/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi