Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

A votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Empty A votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes?

Tue 29 May 2012 - 15:05
Message reputation : 100% (1 vote)
A votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? CannesAtëherë, festivali i filmit që zhvillohet në Cannes, është një nga evenimentet më kryesore të botës së kinemasë.
Kështu, të gjitha aktoret pjesëmarrëse në këtë festival, veç ankthit për fitimin e çmimeve, kanë një ankth akoma dhe më të madh!
E cili është ky ankth?

Sigurisht që nuk është tjetër veç veshja e tyre.
Siç e dimë për çdo femër veshja dhe makijazhi përbën një nga elementet bazë të botës, femërore, pa to ato nuk bëjnë asnjë lëvizje.
Kështu, Albania Observer, ju fton të zgjidhni aktoren e cila ishte veshur më mirë në këtë festival.
Pra, në vijim do të lexoni dhe do shikoni dhjetë emrat e aktoreve të zgjedhura të cilat ishin veshur më mirë.
Ndaj dhe jeni të lutur të jepni mendimin tuja.
Për Albania Observer, aktorja e cila ishte veshur më mirë ishte… jo, këtë duhet ta vendosni ju, mos humbisni kohë pra, votoni, zgjedhja në dorën tuaj./albobserver.com/

Diane Kruger me Giambattista Valli Couture

Diane Kruger me Prabal Gurung

Diane Kruger me Jason WuA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Diane-KrugerA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Eva-LongoriaA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Cheryl-ColeA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Kylie-MinogueA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Jessica-ChastainA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Jane-FondaA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Naomi-WattsA votojmë! Cila aktore ishte veshur më bukur në festivalin e filmit 2012 në Cannes? Natasha-Poly
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi