Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Sa e heshtur sonte kjo nate!...

prej Mon 3 Jan 2011 - 10:45

Sa e heshtur sonte kjo nate! Vetem tik-taket e ores degjohen ne kete dhome te erret. C'do gje eshte sketerr,zi! C'do gje dhemb! Ashtu si dhe zemra ime... Per nje cast humbas nder kujtimet tona. Sa e bukur ishte jeta atehere?! Sa e bukur... Vazhdoj te enderroj per te ardhmen time me TY!...Kam frik te zgjohem nga kujtimet dhe keto endrra. Kam frik te perbadhem me realitetin e eger ku me ndjek hap pas hapi kudo qe shkoj! Trishtohem kur mendoj se dita do te agoj serish dhe do te me gjaj pa TY. Sa shume qe trishtohem! Trishtohem kur mendoj se ne rruget e jetes do jem udhetari i nje dhimbjeje pa fund. Trishtohem... Trishtohem kur mendoj qe s'do te jesh me pjes e perqafimeve te mia... Ku nje tjetres do i dhurosh gjithcka qe me pate PREMTUAR mua... O Zot sa dhemb i gjith ky trishtim...sa shume qe dhemb! Pse c'do gjeje te bukur duhet ti vinte fundi kur ne te DY duheshim aq shume?! Jan tik-taket e ores atio qe me shper qendruanngaketokujtime...enderrime... Me duhet te zgjohem,te ngrihem serish... Ndoshta se pa ty asgje nuk eshte e mundur! Do ilutem...Zotit do ti lutem te me ndihmoj. Por ne lutjet e mia te BETOHEM qe do jet dhe emry YTE! Do i lutem...te Betohem...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Sat 8 Jan 2011 - 17:23
Sa e heshtur sonte kjo nate ku te mbulon vetmia edhe mendimet fluturojne aty ku un nuk deshiroj ..Por ja qe zemra ndalon aty ku ndjen ..peshperime e nates mbulon heshtjen time duke menduar se nje dite lumturia do te trokasin ne deren time ashtu si iku do te rikthehet ..ne kete nate qe hena me veshtron lotet e mia qe zbresin ne face me ngadal duke degjuar tingujt e muzikes qe un degjoj edhe rikujtoj ato dite momente qe un kam kaluar me ate dikur ku vete perendia me mbronte qe mos te humbisja ne flladin e vetmise .....
Erioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Re: Sonte...

prej Sat 8 Jan 2011 - 20:10
Sikur te kisha shkruar une keto vargjeaq shum me pershtaten Sonte... 482245


Xhamadani Vija Vija o eshte Kosova o eshte Shqiperia
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Sonte...

prej Sat 8 Jan 2011 - 21:44
se edhe une dua te jem sonte e heshtur


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Kajo
Kajo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1050
<b>Hobi</b> Hobi : leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kukës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2011

default Re: Sonte...

prej Tue 11 Jan 2011 - 15:39
....qe ma rrit pikellimin e zemres ne vetmi....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Tue 11 Jan 2011 - 15:49
dhe ma merzit zemren
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Sonte...

prej Sun 26 Jun 2011 - 21:53
pasi sje online tbisedojm pak


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Sun 26 Jun 2011 - 21:59
edhe ti e ben akoma te hesht me shume
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sonte...

prej Sun 26 Jun 2011 - 22:01
..dhe merzitja ska mbarim


Sonte... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Sun 26 Jun 2011 - 22:03
edhe ju me mungoni me shume
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:31
pasi nuk je online


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:34
Se mungojn ata qe i japin gjalleri forumit do thoja
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:35
mungon diksuh qe e pres


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:42
kur mungon ti
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:53
kur engjelli nuk shkrun fjale te amla


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sonte... N
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:55
kur selda nuk shkruan poeziAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 22:56
se me mungon shpirti im binjak e se di a do te gjej kurre
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:01
....na flet shpirti edhe pse heshtja ka mberthyer e duke qetsi....Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:03
shume e heshtur megjithemend
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:07
sa e heshtur eshte kjo nate veq dy minuta te ishum bashk....Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:16
edhe me ngrihen nervat ,,kur eshte kaq qetesi
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:34
....sikur flasin te pathenat ne mendje levizin andje e kendej.....Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:35
kur te pathenat nuk dalin nga brendesia
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:40
Kushtrimi4 shkruajti:kur selda nuk shkruan poezi

ke te drejte kushtrim djali kur sjam un ne forum ose nuk beja poezi ju rrini urte


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sonte... N
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:42
....edhe me e heshtur pa ty do te ishte...Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Sa e heshtur sonte kjo nate..
nuk mund te flej
zhurma me vret ne veshet e mi!

Dua te iki,jo dua te qendroj!
Dua te shkoj lark,lark nga ketu!
ne pellgun e pakufi
atje ku dielli eshte marrezi

Atje ku njerezit ste degjojne
Atje ku bota ska kuptim
Atje ku digjet shpirtim im

hah...tani kjo gje ska rendesi
eshte casti per vetmi
atje ku deshta une te rri
vetun pergjithmone ne VETMI..!!!


((: !


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Sonte... 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Sonte... 674939

CARPE-DIEM!
Sonte... 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 1 Jul 2011 - 23:59
Filozof shkruajti:Sa e heshtur sonte kjo nate..
nuk mund te flej
zhurma me vret ne veshet e mi!

Dua te iki,jo dua te qendroj!
Dua te shkoj lark,lark nga ketu!
ne pellgun e pakufi
atje ku dielli eshte marrezi

Atje ku njerezit ste degjojne
Atje ku bota ska kuptim
Atje ku digjet shpirtim im

hah...tani kjo gje ska rendesi
eshte casti per vetmi
atje ku deshta une te rri
vetun pergjithmone ne VETMI..!!!


((: !
uaaaaaaaaaa na e ndryshoni pak psikologjin more ,,,se ram fare ne gremin Merzitur
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Sonte...

prej Sat 2 Jul 2011 - 0:00
...jeta eshte kjo..vetem dashura mund ta ndryshoje!

Me vjen mire qe te pelqeu (: !


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Sonte... 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Sonte... 674939

CARPE-DIEM!
Sonte... 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Sat 2 Jul 2011 - 0:01
Filozof shkruajti:...jeta eshte kjo..vetem dashura mund ta ndryshoje!

Me vjen mire qe te pelqeu (: !
Me pelqeu ,,po me beri akoma me te heshtur se c ndihem
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sonte...

prej Sat 2 Jul 2011 - 0:02
E heshtur sonte kjo natë
mbi pyetjen që ti lexon
përgjigjja në heshtje të gjatë
nuk di ende a më dashuron...

(E.J.K)


Sonte... 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Sonte...

prej Sat 2 Jul 2011 - 0:03
sa e heshtun kjo nate
dukej pa ardh ti
pa shkrimet e tua
prej filozofi
pa rrahjet e tua
ne tastieren e pa shpirt
qe ti i dhe jete me shkrimet e tua
sa e heshtun do ishte kjo nate
po te mos te njiheshim ne me ty !!!!


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Sonte... N
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: Sonte...

prej Sat 2 Jul 2011 - 16:06
Ina shkruajti:
Filozof shkruajti:...jeta eshte kjo..vetem dashura mund ta ndryshoje!

Me vjen mire qe te pelqeu (: !
Me pelqeu ,,po me beri akoma me te heshtur se c ndihem

Eshte mire kur hesht,sepse ne heshtje kuhet taleneti,fitohet shprehimi dhe zgjidhet jeta!


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! Sonte... 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
Sonte... 674939

CARPE-DIEM!
Sonte... 248694

B A S K E T B A L L !
Broken-Angel
Broken-Angel
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 38
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Aty ku syt e tu me japin drite
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/07/2011

default Re: Sonte...

prej Mon 4 Jul 2011 - 13:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Sa e heshtur sonte kjo nate...
Kur... nuk mund te degjoje zerin tend...
Kur...nuk mund te them ate qe dua...
Kur...me mungojne vetem fjalet tua...
Kur... dua te te them ate qe kurre nuk guxova...
Por...heshtja do te flase vet...
Do te tregoje...sa te heshtura jane netet e mija pa..ty


...Duani edhe Pse...Personin qe Do ta Doni nuk Do ta keni Prane... Sonte... 188436715
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Mon 4 Jul 2011 - 19:30
e heshtur edhe ai e ben akoma me te heshtur
imagjepsuri
imagjepsuri
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1053
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika....filmi....futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Drenas
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 8 Jul 2011 - 22:27
sa e heshtur eshte kjo nate pa ty....Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 8 Jul 2011 - 22:29
te gjithe netet jan te heshtura
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Sonte...

prej Fri 8 Jul 2011 - 22:46
shum e heshtur ..


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Sonte...

prej Fri 8 Jul 2011 - 22:47
se mua s me sqaron njeri
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Sonte...

prej Fri 8 Jul 2011 - 23:58
se nuk rrihet


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sonte Kjo Nate.....

prej Thu 15 Mar 2012 - 3:24
Tema eshte e thjeshte duhet te shkruani dicka qe kjo nate ju ben te mendoni ................................

Sonte kjo nate e bukur plot yje qe mundohem ta veshtroj edhe ta kuptoj sepse ndjehem kaq e vetmuar ne keto momente ..mundohem te kuptoj se cfar me mungon por arrita te kuptoj qe me mungon ti edhe vetem ti ..Ti qe je larg andej Detit te pa fund edhe hesht sepse se di se cfar po ben as nuk e di se cfar mendon ne keto momente ,,por di vetem nje gje se mendimi im me shpie gjithmone te mendoj per ty ..Pse gjith kjo largesi pse dua sonte te te kem pran meje te kem prane kraheve te mi te jetoj nje cast edhe te them se te dua kaq shum saqe veshtire eshte te te harroj me ...Te kam xhan edhe te dua shume .....


Sonte... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Sonte...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi