Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Krenaria dhe ne ........

prej Fri 20 Aug 2010 - 17:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Te gjithe kemi sadopak Krenari per Veten Tone.

Sa na ndihmon e sa na demton kjo krenari?!

Kur kjo krenari na sherben per te na inkurajuar me tej ne jete, dhe kur behet e demshme per ne, per karakterin tone dhe afekton zgjedhjet, vendimet dhe veprimet tona?!

Sa krenare jeni ju per veten tuaj dhe cilat jane ato gjera (qe keni bere deri tani) ne jete, per te cilat jini me shume krenare dhe perse???


Krenaria dhe ne ........  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Krenaria dhe ne ........

prej Thu 8 Jun 2017 - 22:31
-Fjala "krenari" vjen nga fjala "perkryerje"...

-Dashuria eshte gjithmone e perkryer, por ne nuk e tregojme (ky eshte gabimi, nuk e tregojme)...


Krenaria dhe ne ........  6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi