Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Krenaria e Eliza Dushkut: Jam shqiptare, si mund te jem e qete  Empty Krenaria e Eliza Dushkut: Jam shqiptare, si mund te jem e qete

Sat 8 Dec 2012 - 20:46
Krenaria e Eliza Dushkut: Jam shqiptare, si mund te jem e qete  Images

Eliza ka postuar një foto te vecante, në profilin e saj te Facebookut.
Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, edhe një herë nuk ka fshehur prejardhjen e saj, duke u krenuar para rreth 300 mijë fansave të saj në Faceboo. Eliza ka postuar një foto në orët e vona sipas kohës tonë lokale, ku shkruante “I Can’t Keep Calm, I Am an Albanian”, që në përkthim do të thotë “Nuk mund të jem e qetë, jam shqiptare”. Në përshkrim ajo shkroi se sapo ka bërë një përditësim (update) për dokumentarin mbi Shqipërinë dhe u bëri thirrje fansave ta shikojnë atë. Nuk është hera e parë që Eliza, me suksese të shumta në Hollywood, krenohet me vendin e saj. Ajo ka qëndruar kohë më parë në Shqipëri me një ekip profesional, me të cilin kanë xhiruar një dokumentar për shqiptarët dhe Shqipërinë në vigjilje të 100 vjetorit të pavarësisë së vendit tonë.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Krenaria e Eliza Dushkut: Jam shqiptare, si mund te jem e qete  Empty Re: Krenaria e Eliza Dushkut: Jam shqiptare, si mund te jem e qete

Sat 8 Dec 2012 - 20:54
yes kjo eshte krenari qe na nderon ne U.S.A
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi