Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Do punonit pune vullnetare?

prej Sat 16 Jun 2012 - 15:45
Do punonit ndonjehere pune vullnetare?

Mendoni se eshte mundesi e mire qe nje i ri, profesionalisht jo i formuar mire, te fitoje pervoje dhe referenca te mira, me synim qe pas ca muajve mund te jete pjese e asaj firme apo X pune tjeter?

Apo jeni kunder ketij ''fenomeni'' me mendim qe ne kete menyre behet ''vjedhje'' e fuqise tuaj puntore dhe intelektuale?

Keni punuar ndonjehere si vullnetare? Cilat jane avantazhet dhe dizavantazhet e tij?Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Sat 16 Jun 2012 - 20:50
nrm qe po...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Do punonit pune vullnetare? Image
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:05
Po. Do te punoja ne arsim nqs eshte nevoja edhe ne menyre vullnetare por jo ne drejtime te tjera apo firma te ndryshme....Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:12
vec masazh boj vullnetar Do punonit pune vullnetare? 1986279574
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:04
Ne shqiperi ne fakt i bie te kete goxha vullnetare te pakten gjejne nje menyre per te kaluar kohen kkk
Nuk e di por nese do te mundesha pse jo,nje pune vullnetare qe ndihmon vertet njerez eshte nje nder qe i ben vetes jo te tjereve,mendoj qe ka nje goxha ndjenje krenarie kushdo qe ben pune vullnetare.


Do punonit pune vullnetare? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:25
Une do beja pune vullnetare vetem ne shtrat!


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:33
Me gjith qef...me pelqen e kam bo pune vullnetare disa here dhe do punoj prap kur te jete nevojshem.
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:34
Luna shkruajti:Me gjith qef...me pelqen e kam bo pune vullnetare disa here dhe do punoj prap kur te jete nevojshem.Eja punojme se bashku vendase...Do punonit pune vullnetare? 2585209286


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:38
Ylli shkruajti:
Luna shkruajti:Me gjith qef...me pelqen e kam bo pune vullnetare disa here dhe do punoj prap kur te jete nevojshem.Eja punojme se bashku vendase...Do punonit pune vullnetare? 2585209286

Sory skemi te njejtin mendim ne kete punen ''vullnetare''...gjej dike tjeter. ;-)
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:40
Luna shkruajti:
Ylli shkruajti:
Luna shkruajti:Me gjith qef...me pelqen e kam bo pune vullnetare disa here dhe do punoj prap kur te jete nevojshem.Eja punojme se bashku vendase...Do punonit pune vullnetare? 2585209286

Sory skemi te njejtin mendim ne kete punen ''vullnetare''...gjej dike tjeter. ;-)Pse mi cfare kupton ti me pune vullnetare - a eshte pune pa pagese? Keshtu e perceptoj une a?Do punonit pune vullnetare? 3631317773


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:45
Ylli shkruajti:
Luna shkruajti:
Ylli shkruajti:
Luna shkruajti:Me gjith qef...me pelqen e kam bo pune vullnetare disa here dhe do punoj prap kur te jete nevojshem.Eja punojme se bashku vendase...Do punonit pune vullnetare? 2585209286

Sory skemi te njejtin mendim ne kete punen ''vullnetare''...gjej dike tjeter. ;-)Pse mi cfare kupton ti me pune vullnetare - a eshte pune pa pagese? Keshtu e perceptoj une a?Do punonit pune vullnetare? 3631317773

Ylli shqipe eshte fjala hajde tash mos e kap sikur se kupton ca do thot fjala ''pune vullnetare''...po ti e ki mendjen te djallzune kkk ...ike se ke hy ne tem te gabume e bom lamsh Do punonit pune vullnetare? 721253 !
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 10 Aug 2012 - 14:49
Ok tash serioz: Kam punuar dhe do te punoja pa asnje hezitim aty ku ehste interesi i pergjitheshem dhe ne vecanti aty ku prfitojne ata qe nuk kane apo nuk munden ta bejne per nevojat e tyre.


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Sun 16 Dec 2012 - 14:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Ne situata te vecanta,sigurisht do te kontribuoj ne punen vullnetar.Por gjithmone pa ma imponuar dikush.Perndryshe do te na kujtohej sistemi i lavdishem"komunist".Nje aspekt te punes vullnetare do tju kujtoja te nderuar antare te forumit virtual jemi duke e kryer ne keto momente qe po shkruajme ne tastjeren e PC.


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Sun 16 Dec 2012 - 15:03
nrm qe po...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Do punonit pune vullnetare? Image
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Sun 16 Dec 2012 - 15:07
po te vije dhe Vana lart , po me gjithe qef stern
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Wed 3 Apr 2013 - 23:39
Po, absolutisht qe do punoja vullnetare aty ku do kerkohej ndihme komunitare, pa dyshim fare!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Do punonit pune vullnetare? Bar_glitter_crown_bar
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Wed 3 Apr 2013 - 23:40
dhe pse e kam diten shum te ngarkuar.....do kisha shum deshir te punoja si vullnetare......te ben te ndjehesh njeri me i mir....dhe me i dobishem!!!....
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Wed 3 Apr 2013 - 23:47
po,me vjel molla,jo ckado pune grrrr
krenifr
krenifr
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 11
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/12/2014

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Sun 21 Dec 2014 - 17:56
Dhe un po ashtu normal qe po... Dhe po te mos isha ne shkoll ketu ku jam do punoja me deshiren me te madhe benevol
rajmonda
rajmonda
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 25
<b>Postime</b> Postime : 168
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/04/2012

default Re: Do punonit pune vullnetare?

prej Fri 12 Jun 2015 - 22:57
Po patjeter
Sponsored content

default Re: Do punonit pune vullnetare?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi