Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Si e mendoni arsimin ne Shqiperi pas 10 vitesh

prej Sat 16 Jun 2012 - 15:54
Ne keto pese vitet e fundit ne Shqiperi kemi pare disa reforma te shpeshta ne arsimin universitar dhe ate para universitar.

Mendoni se Shqiperia ishte e gateshme per keto 5 vite te perballej me keto lloj skemash te huaja te arsimit dhe si e mendoni pas 10 vitesh?Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi