Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Blen xhinse, në xhep gjen diamantin Empty Blen xhinse, në xhep gjen diamantin

Sun 24 Jun 2012 - 21:21
Blen xhinse, në xhep gjen diamantin F1_23-deb1340455484Ham Lake, 23 qershor - Deb Thompson, 53 vjeçare, shkoi në një dyqan të firmës “Goodwill” për të blerë xhinse sipas porosisë së vajzës së saj me çmim prej 3.99 dollarë amerikanë, kurse pasi i sjelli në shtëpi, në xhepin e djathtë të tyre gjeti një unazë me diamant, që vlen rreth 6 500 dollarë. “E nxora unazën dhe u ula bashkë me vajzën time dhe të fejuarin e saj, e hapa shuplakën e dorës ku e mbaja unazën dhe iu tregova. Që të tre njëkohësisht brohoritëm Uau. Atëherë më shkoi mendja se me siguri ndonjë i fejuar apo burrë e ka humbur këtë unazë dhe tash nuk mendon më të blejë tjetër për të dashurën”, tha Deb për ABC News.

Deb dhe punëtorët e dyqanit “Goodwill” tashti po tentojnë të gjejnë pronarin e unazës. Në Facebook kanë krijuar faqen “Gjërat e humbura dhe të gjetura”, dhe deri tash kanë marrë shtatë e-maila nga njerëz që pohojnë se ata janë pronarë të unazës.

“Dëshiroj që e tërë kjo të përfundojë në këtë mënyrë: që dikush të vijë e të thotë se e ka humbur unazën dhe pastaj ta dëshmojë pronësinë mbi unazën me faturën për blerjen e saj. Kjo ende nuk ka ndodhur, por do të shohim pas pak kohe”, tha ajo./koha.net/
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Blen xhinse, në xhep gjen diamantin Empty Re: Blen xhinse, në xhep gjen diamantin

Sun 24 Jun 2012 - 22:03
ca fati ..

une kam gjet nje here ashtu ??????Blen xhinse, në xhep gjen diamantin 225228196
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi