Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

Euro 2012, futbollistët më të shëmtuar Empty Euro 2012, futbollistët më të shëmtuar

Mon 25 Jun 2012 - 16:02
Euro 2012, futbollistët më të shëmtuar Riberi-Kampionatet e rëndësishme futbollistike luhen edhe jashtë fushave të lojës dhe Euro 2012 nuk bën përjashtim.

Mediat e specializuara në kronikat rozë kanë pasur jo pak punë në këto javë të këtij evenimenti duke publikuar lajme nga më të cuditshmet sic është edhe ai i futbollistëve më të shëmtuar të turneut.

Në listën e futbollistëve më pak tërheqës përfishihet futbollisti i Francës Frank Riberi' dhe mesfushori i Gjermanisë, Mesut Ozil. Por skuadra e Joakim Lev ka edhe 2 përfaqësues të tjerë ne kete liste te vecante, Bastian Shvajnshtajger dhe Marsel Shmelzëer.

Portugalia përfaqësohet në këtë aspekt nga mbrojtësi Bruno Alvesh që nuk mbetet pas rusit Anijukov apo irlandezëve MekSejn dhe Devid Ford. Një hap larg tyre janë edhe suedezi Hanson, polaku Mierzejevski, ukrainasi Nazarenko dhe kroati Vida.

tch
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi