Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit  Empty SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit

Fri 29 Jun 2012 - 15:41
Një milioner amerikan ka vrarë veten duke pirë një pilulë në sallën e gjyqit pasi trupi gjykues e shpalli fajtor për djegien e shtëpisë së tij me vlerë 3.5 milionë dollarë. 53-vjeçari Michael Marin u pa i shokuar kur u dha verdikti dhe nga pamjet duket se fut një pilulë në gojë e më pas pi pak ujë për ta gëlltitur. Disa minuta më vonë rrëzohet në tokë duke u dridhur.Marin u dërgua me urgjencë në një spital të Feniksit, në Arizona, por mjekët nuk arritën ta shpëtonin.Milioneri rrezikonte 16 vjet burg për djegien e shtëpisë së tij në vitin 2009 pasi nuk e shiti dot në një ankand bamirësie. Zjarrvënia e qëllimshme në Arizona dënohet po aq rëndë sa edhe vrasja e shkallës së dytë. Prokurori doli në përfundimin se Michael i vuri zjarrin shtëpisë sepse nuk mund të paguante dot më hipotekën.

Michael Marin ishte baba i dy fëmijëve dhe tashmë do kryhen analizat toksikologjike në trupin e tij.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit  Empty Re: SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit

Fri 29 Jun 2012 - 17:35
ca ligjesh me te denu pse djeg shtepine tende ??????
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit  Empty SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit

Sat 30 Jun 2012 - 8:19
SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit  Milioneri-pilula


Një milioner amerikan ka vrarë veten duke pirë një pilulë në sallën e gjyqit pasi trupi gjykues e shpalli fajtor për djegien e shtëpisë së tij me vlerë 3.5 milionë dollarë.

53-vjeçari Michael Marin u pa i shokuar kur u dha verdikti dhe nga pamjet duket se fut një pilulë në gojë e më pas pi pak ujë për ta gëlltitur. Disa minuta më vonë rrëzohet në tokë duke u dridhur.

Marin u dërgua me urgjencë në një spital të Feniksit, në Arizona, por mjekët nuk arritën ta shpëtonin.

Milioneri rrezikonte 16 vjet burg për djegien e shtëpisë së tij në vitin 2009 pasi nuk e shiti dot në një ankand bamirësie. Zjarrvënia e qëllimshme në Arizona dënohet po aq rëndë sa edhe vrasja e shkallës së dytë. Prokurori doli në përfundimin se Michael i vuri zjarrin shtëpisë sepse nuk mund të paguante dot më hipotekën.

Michael Marin ishte baba i dy fëmijëve dhe tashmë do kryhen analizat toksikologjike në trupin e tij.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit  Empty Re: SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit

Sat 30 Jun 2012 - 8:44
temat u bashkun ....ishin njisoj
Sponsored content

SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit  Empty Re: SHBA, milioneri vret veten në sallën e gjyqit

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi