Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Revolen ne Koke...Shtepine pa Buke...

prej Tue 5 Oct 2010 - 17:08
Kemi pare raste qe shume te rinj nuk kane kushte financiare,nuk kane ndoshta as buke te hane ne shtepi edhe enden neper rruge me revole ose me arme te ftohta,levdohen me revole dhe mundohen ti frikesojne njerzit....ne raste ekstreme edhe vrasin pa gje fare.....


Cka mendoni ju si duhet te largohet ky fenomen qe ne Ks si dhe Shqiperi eshte bere shume e fameshme..sidomos nga te rinjte e sotem..


Revolen ne Koke...Shtepine pa Buke... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi