Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Plaka fenomen: Ndoshta vështirësohet të ecë, por jo të rrahë me bastun (video)

prej Tue 17 Jul 2012 - 13:23
Plaka fenomen: Ndoshta vështirësohet të ecë, por jo të rrahë me bastun (video) Plaka-300x210Është një nga ato raste të veçanta, të paktën ashtu siç na kanë mësuar dhe në shkollë, që gjithmonë duhet t’i lërojmë vendin të moshuarave.
Por, nëse herën tjetër që do dëshironi të ndihmoni një të moshuar, apo ndonjë plakë në rrugë… më parë duhet të siguroheni se ajo nuk mbanë bastun.

Pse?
Video që alb-obsrver.com ju prezanton do t’ju zgjidh enigmën!Shumë herë fjalët e tepërta janë fukarallëk, megjithatë ndiqni videon që vijon:


Plaka fenomen: Ndoshta vështirësohet të ecë, por jo të rrahë me bastun (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi