Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Simbole të çuditshme në kartëmonedhën 20 dollarëshe Kanadeze

prej Tue 17 Jul 2012 - 13:58
Simbole të çuditshme në kartëmonedhën 20 dollarëshe Kanadeze 201-300x138Në shumë vende të ndryshme të botës, kartëmonedhat e tyre kombëtare, janë “stolisur” me gjithfarë simbolesh, edhe pse në shumë raste atë përfaqësojnë diçka që askush nuk mund t’i shpjegojë ato.

Apo mos vallë ato përfaqësojnë diçka dhe dërgojnë mesazhe që vetëm “ata” mund i deshifrojnë!?

Shumë herë këto simbole nuk mund të shpjegohen, edhe pse janë të shumtë ata të cilët kryejnë studime disa vjeçare dhe përsëri rezultati është zhgënjyes.
Ndërkohë, konspiracionistët nuk shterin së ndërtuar gjithë farë lloj idesh të cilat janë nga më të ndryshmet./alb-observer.com/

Për më tepër ndiqni fotografit në vijim, ku simbolet në sfondin e kartëmonedhës 20 dollarëshe, vërtet të bëjnë që mendimet të udhëtojnë gjithkund:Simbole të çuditshme në kartëmonedhën 20 dollarëshe Kanadeze 20-1Simbole të çuditshme në kartëmonedhën 20 dollarëshe Kanadeze 20-2Simbole të çuditshme në kartëmonedhën 20 dollarëshe Kanadeze 20-3Simbole të çuditshme në kartëmonedhën 20 dollarëshe Kanadeze 202


Simbole të çuditshme në kartëmonedhën 20 dollarëshe Kanadeze Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi