Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pija e re DSK premton “mrekulli” në jetën seksuale

prej Sat 28 Jul 2012 - 22:36
Pija e re DSK premton “mrekulli” në jetën seksuale Dsk-300x206Një pije që “bën mrekulli” në shtrat ka dalë në tregun francez, me emër DSK, “për nder” të Domenik Strauss Khan.

Kjo pije me emrin e ish-kreut të FMN-së, të përfshirë në skandale seksuale, premton nxitje intensive seksuale, por gjithashtu, sipas prodhuesve të saj, është një antioksidant, ndihmon kundër depresionit si dhe kundër dehjes.

Dhjetë mijë shishet e para pritet të shiten në tregun francez këto ditë, ndërsa çmimi i shishesh është 16 euro.

Çfarëdo “mrekullie” të bëjë kjo pije, një gjë është e sigurt: prodhuesit e saj e njohin marketingun shumë mirë, ndaj edhe i kanë vënë këtë emër indikativ. /alb-observer.com/Pija e re DSK premton “mrekulli” në jetën seksuale Dsk1


Pija e re DSK premton “mrekulli” në jetën seksuale Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi