Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 10:26
Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte Fei-lin-penis-stolen-300x171

KINË- Fei Lin, 41-vjeç, nga fshati Niqiao pranë
Wenling City, në provincën Zhejiang të Kinës lindore është bërë viktimë e
një sulmi të pazakontë.

Në deklaratën që bëri për policinë, burri rrëfeu se ishte në gjumë,
kur persona të panjohur kanë hyrë në dhomën e tij dhe i kanë prerë
organet gjenitale, raporton Daily Star.

“Ata më vendosën një thes në kokë, tërhoqën me shpejtësi pantallonat dhe vepruan menjëherë”, tha Lin.

“Unë isha aq shumë i tronditur, sa nuk ndjeva asgjë. Më pas pashë veten të mbuluar me gjak”, rrëfen kinezi.

Policia beson se sulmuesit ishin të dashurit xhelozë të disa grave,
me të cilat Lin kishte pasur lidhje. Policia kineze, ndërkohë ka nisur
hetimet për të zbuluar emrat e autorëve të kësaj ngjarje.

www.ditasot.com/


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 14:02
O Visi shkonte me femrat e lagjes ky mo e ja kishin ziline Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286 ,kshu e pesojne ata qe kane fiksim femrat e lagjes po kujdes se ka ndodh e tek ne kjo vetem se na rastin Shqiptar ish gruaja ajo qe ja kish prere burrit te saj grrrr


Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 15:54
Αrjana shkruajti:O Visi shkonte me femrat e lagjes ky mo e ja kishin ziline Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286 ,kshu e pesojne ata qe kane fiksim femrat e lagjes po kujdes se ka ndodh e tek ne kjo vetem se na rastin Shqiptar ish gruaja ajo qe ja kish prere burrit te saj grrrr
gabim e ka bere nusja per inat te tjetres do mbese dhe vete pa gje grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:04
Durrsaku shkruajti:
Αrjana shkruajti:O Visi shkonte me femrat e lagjes ky mo e ja kishin ziline Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286 ,kshu e pesojne ata qe kane fiksim femrat e lagjes po kujdes se ka ndodh e tek ne kjo vetem se na rastin Shqiptar ish gruaja ajo qe ja kish prere burrit te saj grrrr
gabim e ka bere nusja per inat te tjetres do mbese dhe vete pa gje grrrr

He se bejne sevap te tjeret per te tani..uhu ka plot qe duan qyl ashtu se te tjerat vene me pagese grrrr grrrr


Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:11
Αrjana shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Αrjana shkruajti:O Visi shkonte me femrat e lagjes ky mo e ja kishin ziline Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286 ,kshu e pesojne ata qe kane fiksim femrat e lagjes po kujdes se ka ndodh e tek ne kjo vetem se na rastin Shqiptar ish gruaja ajo qe ja kish prere burrit te saj grrrr
gabim e ka bere nusja per inat te tjetres do mbese dhe vete pa gje grrrr

He se bejne sevap te tjeret per te tani..uhu ka plot qe duan qyl ashtu se te tjerat vene me pagese grrrr grrrr
epo ka dhe me keq per nusen anushe pertoj ta shkruaj por po te jap linkun ta lexosh grrrr http://www.realitetisot.com/indi-burri-mbyllte-me-dry-organin-gjenital-te-gruas/ Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:17
E kam postuar kete,ndodhin e keto atje ku ndodhin por ne Shqiperi akoma skeni arrit te na beni zborr e te arrini deri aty sa te na e kycni...me mire ekeni te prisni derisa ndodh tradhetia e te na hidhni nga ballkoni ose te na therrni afro grrrr


Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:20
Αrjana shkruajti:E kam postuar kete,ndodhin e keto atje ku ndodhin por ne Shqiperi akoma skeni arrit te na beni zborr e te arrini deri aty sa te na e kycni...me mire ekeni te prisni derisa ndodh tradhetia e te na hidhni nga ballkoni ose te na therrni afro grrrr
e poshter qe je ti grrrr grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:36
ca lajm i keq Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:38
Tironci shkruajti:ca lajm i keq Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286
pse more lajm i keq? i keq do ishe po te ishin tuat apo te miat por te kinezit ehuhaaaaaaaaaa mos e vrit mendjen grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:42
Durrsaku shkruajti:
Tironci shkruajti:ca lajm i keq Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286
pse more lajm i keq? i keq do ishe po te ishin tuat apo te miat por te kinezit ehuhaaaaaaaaaa mos e vrit mendjen Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773
po rpa lol po e degjon ARJANA e merr zemer masanej Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 16:47
Tironci shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Tironci shkruajti:ca lajm i keq Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286
pse more lajm i keq? i keq do ishe po te ishin tuat apo te miat por te kinezit ehuhaaaaaaaaaa mos e vrit mendjen Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773
po rpa lol po e degjon ARJANA e merr zemer masanej Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 3631317773 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 2585209286
ca zemre merr arjana ja cova nje link asaj e ka lexuar grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

prej Sun 29 Jul 2012 - 19:39
Mir ja kan ber pse do i provokoj ky ata Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1698836746

Ndaj kur ti thuash ndo njerit sot na se do marresh **** duhet te mendohesh dy her para se tja thuash se vin e ta marrin me gjith mend Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1698836746 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1698836746 Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 1698836746


Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Sponsored content

default Re: Kinë, 41-vjeçarit i presin organet gjenitale teksa flinte

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi