Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dëshmi tronditëse: “Ma vrau burrin për pagesën e ashensorit” Empty Dëshmi tronditëse: “Ma vrau burrin për pagesën e ashensorit”

Sun 29 Jul 2012 - 13:11
Dëshmi tronditëse: “Ma vrau burrin për pagesën e ashensorit” Deshmia-300x192Uniformat blu të Fierit kanë bërë të mundur të prangosin 30 vjeçari Orjon Toro, i cili qëlloi me breshëri armësh mbi çiftin Mema dhe si pasojë ngeli i vdekur në vend bashkëshorti dhe u plagos rëndë Angjelina Memo.
E plagosura në një intervistë për mediat ka dhënë dëshminë tronditëse, duke thënë se gjithçka kishte ndodhur pasi autori kishte prej 4 muajsh që nuk kishte paguar taksën e ashensorit. Gruaja ka dëshmuar se konflikti kishte nisur me të sharje dhe grushta dhe më pas Toro ka shkuar në shtëpi dhe ka marrë kallashnivovin duke e zbrazur ndaj çiftit Mema.
“Burri im ishte administratori i pallatit. Ai kishte 4 muaj që nuk kishte paguar ashensorin ndërkohë që përdorte atë. Në fillim e qëlloi me grushta në korridor pastaj shkoi në shtëpi dhe mori automatikun duke qëlluar. Unë dola përpara burrit për ti ndarë dhe çtë shikoja, burri ishte shtrir mbi tokë dhe ishte mbuuar nga gjalu dhe nga ai moment nuk mbaj mend asgje.” tregon Angjelina. Ajo aktualisht ndodhet në spitalin e Fierit dhe vazhdon të jetë nënkujdesin e mjekëve./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi