Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza e këngëtares së famshme, do të martohet me… vëllain!!! Empty Vajza e këngëtares së famshme, do të martohet me… vëllain!!!

Mon 13 Aug 2012 - 16:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Vajza e këngëtares së famshme, do të martohet me… vëllain!!! Bobi1-300x219Edhe pse për plot 10 vjet jetuan si motër e vëlla, tashmë rrugët e tyre janë bashkuar në një formë tjetër. Nuk janë më thashetheme, ajo mban në duar unazën e fejesës.

E kemi fjalën për vajzën e këngëtares së ndjerë Whitney Houston, Bobi Christina, e cila ndodhet në një marrëdhënie dashurore me vëllain e saj (të adoptuar) Nick Gordon.

Tashmë Bobi Christina po shfaqet hapur, citon alb-observer.com duke kaluar edhe foto të tyre në twitter. Në një prej tyre, ku po puthen, 19-vjeçarja shkruan: “Një nga arsyet kryesore që më bën të buzëqesh sot, të dua booboo përgjithmonë. Tashmë jemi NE”.

Unaza që mban në dorë Bobi, i ndez më shumë thashethemet për një martesë.

Bobi dhe Nick u rritën si motër e vëlla, pasi Whitney Houston e kishte adoptuar Nick kur ishte 12 vjeç, kur babai i tij u fut në burg dhe nëna biologjike nuk ishte në gjendje ta rriste. /alb-observer.com/Vajza e këngëtares së famshme, do të martohet me… vëllain!!! Bobi2
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi