Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo

prej Sat 18 Aug 2012 - 13:38


	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo Spacer

	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo 82742

  • 	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo 82741
  • 	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo 82742
  • 	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo 82743
  • 	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo 82744

	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo Spacer

	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo Spacer

KINE-Një motorist ka pësuar një
fund të llahtarshem pasi u aksidentua nga një kamion me zift të nxehtë
që përdorej për shtrimin e rrugëve.
Ngjarja ndodhi në provincën kineze Yuhuan Zhejiang kur një kamion
përplasi me fuqi një motoçikletë që po udhëtonte me shpejtësi të madhe.
Në momentin që drejtuesi i mjetit tentoi të devijonte motoçikletën,
kamioni është përmbysur në mes të rrugës. Si pasojë u derdh gjithë
lënda, zift i nxehtë dhe tonelata të tëra ranë në rrugë. Dëshmitarët
pohuan se pati disa ulërima që dëgjoheshin nga poshtë ziftit dhe më pas
heshtje. Ata vunë re që mungonte drejtuesi i motoçikletës dhe nisën nga
puna për largimin e ziftit. U desh shumë punë të gjenin trupin e të riut
që u gjend i pajetë dhe i djegur nën zift. (d.b/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 	 	Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Ka vdekje të llahtarshme, një prej tyre është kjo

prej Sat 18 Aug 2012 - 15:18
uuuuuaaaaaaaaa sa gjynah mu rrengjeth mishi sa e pashe


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi