Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Wed 27 Oct 2010 - 19:22
Shume njerez nuk jane te vetedijshem se ne jeten e tyre kane gjera me rendesi te posacme,por per ta keto nuk kane kurrefare kuptimi,pasi nuk ja dine vleren asaj qe kane.Pra,njerezit me shume kohe harxhojne duke menduar per ato qe nuk i kane,sesa per ato qe i kane.
Shopenhauri thote "ne radhehere mendojme per ate qe e kemi e gati gjithnje per ate qe na mungon".


Dini ju te cmoni ate qe keni?


A dini te cmoni ate qe keni...! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
bajrami66
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11
<b>Hobi</b> Hobi : të gjitha
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/08/2010

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Wed 27 Oct 2010 - 20:06
Ju përgëzoj për temën:A dini ta çmoni atë që e keni?

Unë mendojë se ne si popull jemi paksa të hutuar në këtë drejtim.Neve fillojmë të mendojmë ose ta vlersojmë vetëm atëhere kur të na ikën nga dora.
Nuk e di përse por sikur se e cekët më lartë neve gjithmone na tërheqë ajo që se kemi. Ndoshta këtu vlen të cekët ajo fjala popullore *SYRI I UNËT(uritur)*
E askujt
E askujt
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1473
<b>Hobi</b> Hobi : volejboll , psikologjia , romanet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne endrrat e tua...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/12/2011

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Tue 14 Feb 2012 - 20:19
Ne e cmojm dicka kur e humbasim...jo kur e kemi
Jemi shendosh e mir......fizikisht pa asnje difekt shyqyr zotit.....mendje , familje , shoqeri.....dhe prap ankohemi e ankohemi pa fund !!
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Tue 14 Feb 2012 - 20:23
cmoj kete qe kam


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 A dini te cmoni ate qe keni...! 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Tue 14 Feb 2012 - 21:50
Sigurisht qe po.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Tue 14 Feb 2012 - 21:56
po shumBeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Tue 14 Feb 2012 - 22:20
Ansjehere njerzit nuk jane te kenaqur me ate qe kane,,, por ate qe e kam e cmoj deri ne maksimum.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Tue 14 Feb 2012 - 22:41
Ne momentin qe se kemi dicka lutemi ta kemi e mendojme se mbas plotesimit te saj sdo duam asgje tjeter...vertet njeriu nuk kenaqet kurr sepse sapo merr ate qe kerkon gezimi mban dy dite e shumta me pas kalon ajo ve si qellim dicka tjeter per ta pasur ne duart e tij..e keshtu rrjedh jeta njerezore..por qe nga njera ane te mos jesh i kenaqur me veten te kerkosh me shume nga cfare ke bere momentalisht nuk eshte gjithmone dicka e keqe pasi kjo na ben te jemi me te kerkueshem me veten,me realizimet tona,jetet tona e te luftojme ndryshe tregihesh njeri i dobet ne cdo aspekt...


A dini te cmoni ate qe keni...! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sole
Sole
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 731
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne mergrim
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2012

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Wed 22 Feb 2012 - 10:15
po e shume


Vetëm kush dëgjon përtej zërit
kupton shpirtin ...
Vetëm ata që kanë vuajtur, dashur ...
besuar dhe humbur ...
E kuptojnë nëse një zemër është e sinqertë.

cdo gabim ka pendim......por e shkuara nuk ka kthim ....
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Wed 7 Mar 2012 - 22:54
Momentalisht ndoshta i gz me shume ,sapo e kemi ne duar ate dicka me pas kerkon dicka tjeter,dicka qe se ke e keshtu merr rrjedhen e saj jeta..Njerou nuk mjaftohet kurr por sahere kerkon edhe me shume nga ajo qe ka...


A dini te cmoni ate qe keni...! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Wed 7 Mar 2012 - 23:13
poooooooooooo

shummm dhe e vlersoj me shum se gjdo gje tjeter


Nuk m'do askush.................... M'do Allahu ♥️
Nuk m'sheh askush................ M'sheh Allahu ♥️
Nuk m'beson askush.............. M'beson Allahu ♥️
Nuk m'gjykon askush............. M'gjykon Allahu ♥️
Nuk kam afer askend.............. Kam afer Allahun ♥️
Nuk lutem te askush............... Lutem te Allahu ♥️
Nuk gjunjezohem te askush... Gjunjezohem te Allahu ♥️


Zoti na i dha te gjitha cift, dy duar, dy sy, dy vesh. Po zemren pse na dha vetem nje? Sepse te dyten ja dha dikujt tjeter dhe ne duhet ta kerkojm deri sa ta gjejm ...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Wed 7 Mar 2012 - 23:49
po shume


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Fri 14 Mar 2014 - 13:10
Normal qe po.po nuk ja dite vleren do humbesh e ate qe ke ne dore.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

prej Fri 14 Mar 2014 - 18:12
po dhe e falemenderoj vetem ZotinSponsored content

default Re: A dini te cmoni ate qe keni...!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi