Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

Hillary Clinton “shfrenohet” në një klub nate në Kolumbi Empty Hillary Clinton “shfrenohet” në një klub nate në Kolumbi

Mon 3 Sep 2012 - 17:18
Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton ashtu si nuk e kemi parë ndonjëherë. Pasi mori pjesë në samitin e dy Amerikave, në Kolumbi, Clinton shfaqet e shfrenuar teksa dëfrehet në një klub nate të quajtur ‘Cafe Havana’, mbrëmjen e së shtunës.

64-vjeçarja duket se e ka shijuar më së miri atmosferën e klubit kubanez, ku kishte zgjedhur të kalonte momentet e relaksit dhe kjo duket më së miri teksa kërcen me duart lart në ajër dhe pi një birrë e rrethuar nga miqtë me të cilët ka zgjedhur të kalojë mbrëmjen, shumë larg asaj pamjes zyrtare të Sekretares amerikane të Shtetit që jemi mësuar gjithmonë të kemi parasysh kur përmendet emri i saj.

Në samitin e dy Amerikave, ku Clinton ishte pjesëmarrëse gjatë javës që shkoi, u ritheksua embargoja, prej më shumë se 50 vitesh tashmë, që Shtetet e Bashkuara i kanë vendosur ishulli komunist të Kubës, gjë që solli edhe pakënaqësi ndaj SHBA-ve. Por, Sekretarja amerikane e Shtetit, duke zgjedhur të dëfrehet pikërisht në një lokal kubanez, duket se tregon më së miri edhe një herë aftësitë e saj të padiskutueshme prej diplomateje. 16 prill 2012 (gazeta-Shqip.com)
Hillary Clinton “shfrenohet” në një klub nate në Kolumbi Ae536cfff255c68deb0b0c4dedadd51eHillary Clinton “shfrenohet” në një klub nate në Kolumbi 216918_418403261551593_1765621842_n
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

Hillary Clinton “shfrenohet” në një klub nate në Kolumbi Empty Re: Hillary Clinton “shfrenohet” në një klub nate në Kolumbi

Mon 3 Sep 2012 - 17:51
Hahahah epo do pije njehere njeriu hahah tape qenka bere e shkreta ........... grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi