Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt? Empty Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt?

Fri 21 Sep 2012 - 0:54
Derisa meshkujt me shekuj pyeten se çfarë dëshirojnë me të vërtetë femrat, ekzistojnë edhe disa supozime të cilat gjinia e bukur i ka për meshkujt.Edhe pse të gjithë meshkujt janë të ndryshëm, ja disa gjëra të thjeshta që duhet të dihen për gjininë më të fortë.* Disa meshkuj pëlqejnë të flasin për ndjenjat, por indirekt. Duheni të jeni inovative dhe të bëni disa pyetje të caktuara që do t’u japin disa përgjigje.

* Disa meshkuj ndjenjat e veta i shprehin me veprime. Jini të vëmendshme dhe shumë shpejt do të kuptoni që disa gjëra ai i bën vetëm për ju.

* Shumica e meshkujve nuk u frikësohet obligimeve, vetëm u nevojitet pak më shumë kohë për të qenë të sigurt për vendimin e tyre.

* Femrat shpesh ankohen që meshkujt nuk i dëgjojnë. Megjithatë, shumica e meshkujve pëlqejnë të dëgjojnë në qetësi, pa u përgjigjur me fjalë siç janë ‘po, në rregull dhe mirë”.

* Shumicës së meshkujve u pengon kur femra fillon të ankohet dhe grindet. Meshkujt po ashtu pëlqejnë të kalojnë një kohë të caktuar vetëm. Jepuni hapësirë për hobi.

* Mos bisedoni me rrotulla me meshkujt. Nëse dëshironi të thoni diçka, flisni direkt.

* Meshkujt mendojnë për seksin shumë më shpesh se sa femrat. Megjithatë, duhet të kuptoni që të menduarit për diçka nuk është e njëjtë si edhe të bërit.

* Meshkujt pëlqejnë kur femra inicion seksin. Mos u bëni të turpshme dhe merrni iniciativën. Atyre u pëlqen kjo gjë.

* Meshkujt, sikurse edhe femrat, nganjëherë nuk janë të disponuar për seks. Arsyet mund të jenë të llojllojshme, ndërsa arsyeja më e shpeshtë është stresi në punë.

/Telegrafi/
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt? Empty Re: Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt?

Fri 21 Sep 2012 - 12:53
Deshirojn seksin.
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt? Empty Re: Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt?

Fri 21 Sep 2012 - 12:55
Jo gjithmone.Por edhe ajo eshte nje pjese e dashurise.
Sponsored content

Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt? Empty Re: Çfarë dëshirojnë me të vërtetë meshkujt?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi