Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Empty S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë!

Fri 21 Sep 2012 - 18:19
Fotografitë e mëposhtme duket sikur janë punuar me Photoshop. Por në fakt, ato janë të vërteta dhe në to shfaqet Cathie Jung nga SHBA.Ajo është femra me mesin më të hollë në botë, 38,1 centimetra.Cathie ishte kaq shumë e entuziazmuar me rrobat e epokës viktoriane, sa që në moshën 38-vjeçare vendosi të veshë vetëm veshje të tilla dhe korse që t’ia hollonin mesin në mënyrë të natyrshme.Ajo nuk i është nënshtruar kurrë operacioneve kirurgjikale. Vlen për t’u përmendur se më parë mesin e ka pasur 53.34 cm. /alb-observer.com/


S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Elegante2S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Elegante3S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Elegante4S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Elegante11
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Empty Re: S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë!

Fri 21 Sep 2012 - 22:07
U kane edhe nje femer e tille para 10 vitesh nese nuk gaboji ka qen ne nje Tv show..vetem se ajo ishte edhe me e dopt dhe me belin sh me te holle se kjo ktu!
Te koka taman ''kukull'' per dizajnimin e rrobave Razz
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Empty Re: S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë!

Fri 21 Sep 2012 - 22:26
Mua nuk e di por s'me pelqen,paksa e eksagjeruar kjo e me shume ta neverit sesa te terheq..Ndoshta meshkujt e shikojne ndryshe e ju pelqen!!
Sponsored content

S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë! Empty Re: S'është photoshop, por femra me mesin më të hollë në botë!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi