Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Monica Belluçi: Nuk kam nevojë për tim shoq, ja pse jemi bashkë Empty Monica Belluçi: Nuk kam nevojë për tim shoq, ja pse jemi bashkë

Wed 26 Sep 2012 - 21:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Monica Belluçi: Nuk kam nevojë për tim shoq, ja pse jemi bashkë Monica-VincentRomë, 26 shtator 2012, NOA- Në 30 shtator mbush 48 vjeç por nuk do festojë. Monica Belluçi ama duket më sensuale se kurrë ku për revistën “A” tregon sekretin e raportit të dashurisë që zgjat prej 13 vjetësh me Vincent Cassell.

“Asnjëri prej nesh nuk ka nevojë për tjetrin në sensin praktik, e kuptojmë këtë kur jemi bashkë. Mendoj se dy njerëz qëndrojnë bashkë kur nuk e zgjedhin njeri tjetrin, Vincent dhe unë jemi tërësisht dy persona të pavarur, praktikisht pa thënë asgjë ne e zgjedhim njeri tjetrin çdo ditë. Më ka bërë për vete me atë që vazhdon të na mbajë të bashkuar, pavarësia në çift”, tregon Belluçi, citon noa.al.Monica Belluçi: Nuk kam nevojë për tim shoq, ja pse jemi bashkë 1148 Por ajo shton me bindje se e di që Vincent nuk bën dot pa të dhe as ajo pa Vincent, por se në të njëjtën kohë nuk është kështu.

Sipas saj nëse e nis një histori me program nuk do funksionojë. E pyetur lidhur me ditëlindjen që pritet të festojë në fund të muajit, Monica shpjegon se nuk i kanë interesuar asnjëherë ditëlindjet, as kur ishte e vogël.

“I quaj si një mërzi vdekjeprurëse, por më pëlqen që të organizoj festa për vajzat e mia, pasi më intereson që ato kënaqen, kështu që festa ime është dita e ditëlindjes së tyre”, shprehet aktorja 48 vjeçare.

a.y/noa.alMonica Belluçi: Nuk kam nevojë për tim shoq, ja pse jemi bashkë 2271
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi