Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pushoje berberin shoku. Edhe… dentistin (FOTO)

prej Fri 28 Sep 2012 - 2:22
Sa herë policëve në SHBA iu bie puna që të marrin në pyetje për të identifikuar një të kërkuar, thonë se çfarë shenjash dalluese ka. Me Alan Dale Lee është e lehtë fare. Ai është mbiquajtur Drakula për shkak të dhëmbëve.

Ai është arrestuar për herë të parë në vitin 2009, pasi shiste marihuanë. Pamja e tij në media shkaktoi horror. Por natyrisht ai u bë hit në internet, pasi shumë njerëz përdornin ironitë për të.

Pastaj ai u bë i zakonshëm për policinë, duke u arrestuar sërish dy herë të tjera, natyrisht për shitje lëndësh narkotike.

Dhe sa herë del në media, njerëzit pyesin: si nuk e gjeti një dentist apo një stilist të hairit?

Dhe ta mendosh që është akoma 45 vjeç.
Pushoje berberin shoku. Edhe… dentistin (FOTO) 1148Pushoje berberin shoku. Edhe… dentistin (FOTO) 2120Pushoje berberin shoku. Edhe… dentistin (FOTO) 3118


Pushoje berberin shoku. Edhe… dentistin (FOTO) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Pushoje berberin shoku. Edhe… dentistin (FOTO)

prej Fri 28 Sep 2012 - 2:24
Ka femer qe i qaset ketij? grrrr


Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi