Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Emigranti shndërrohet në një ulëse makine, prapë nuk ia del

prej Sat 29 Sep 2012 - 0:51
Emigranti shndërrohet në një ulëse makine, prapë nuk ia del 11-300x224Unik dhe Inovator. Kështu e ka cilësuar policia spanjolle përpjekjen e një të riu nga Guinea për të hyrë ilegalisht në Spanjë.
Ai ishte fshehur në ulësen e pasagjerit të një makine Audi, duke e përshtatur trupin me sediljen.
Përpjekja e tij dështoi pasi policia arriti ta dallonte, duke arrestuar ate dhe shoferin që e shoqëronte.Emigranti shndërrohet në një ulëse makine, prapë nuk ia del 22-300x237


Emigranti shndërrohet në një ulëse makine, prapë nuk ia del Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi