Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Qellon komshiun: Me perdhunoi gruan… telepatikisht

prej Sat 29 Sep 2012 - 14:23
Qellon komshiun: Me perdhunoi gruan… telepatikisht 1348911902-qelloj-komshiunNjë person në SHBA qëlloi komshiun e tij pasi besonte se ai i kishte përdhunuar gruan e tij në mënyrë telepatike. Michael Selleneit, akuzohet se ka qëlluar dhe ka plagosur Tony Pierce, ndërkohë që ai po punonte në kopsht.

54 vjeçari qëlloi mbi të, duke thënë se po vepronte në vetëmbrojte, pasi fqinji 41 vjeçar e kishte kërcënuar në mënyrë telepatike dhe ia kishte përdhunuar gruan disa herë telepatikisht. Ai akuzohet për tentativë vrasje dhe armëmbajtje pa leje. Avokati i tij mbrojtës tha se ai ka probleme me trurin, pasi ka pësuar një goditje kur ishte i vogël.


Qellon komshiun: Me perdhunoi gruan… telepatikisht Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi