Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

GMT + 3 Hours Kap gruan në krevat me komshiun 18 vjeçar, sherr pasi ajo s’pranon divorcin

Fri 26 Apr 2013 - 18:33
Një tradhëti bashkëshortore ka përfunduar në sherr përpara komisariatit të policisë së Fierit. Kështu, pasi një 45-vjeçar ka kapur gruan në flagrancë duke bërë seks me fqinjin adoleshent, ka shkuar me të për ballafaqim.
“Moj putanë , si s’të vjen turp, ku i le dy fëmijët moj, dhe s’mendove për ta?!”, i ka thënë motra e bashkëshortit kunatës dhe pas kësaj ka nisur sherri dhe vetëm ndërhyrja në kohë e bluve ka shmangur një krim të mundshëm.
“Vëllai im është i martuar dhe ka dy fëmijë me atë gruan që po debatonim. Ai punon tokat nga mëngjesi në darkë. Ajo rrinte në shtëpi, bënte punët e shtëpisë, por mbante edhe dy fëmijët. Ajo na kish zënë dashnor “Gjinon”, komshinë 18 vjeç. Para 10 ditësh, vëllai u kthye më shpejt nga puna dhe e gjeti të shoqen në dhomën e gjumit duke bërë seks me fqinjin adoleshent. Pasi ka debatuar, e ka përzënë gruan nga shtëpia.”- rrëfen e motra e 45 –vjeçarit e cila apelon që policia ta nxjerrë atë nga komisariati.
Më tej ajo sqaron se gruaja e vëllait nuk e pranon divorcin dhe po e sorollat të vëllain nëpër polici.. Ajo mendon se ai 18- vjeçari do martohej me të. Pika që si bie! Ai është djalë i ri dhe nuk e merr atë” , përfundon ajo./alb-observer.com/

Kap gruan në krevat me komshiun 18 vjeçar, sherr pasi ajo s’pranon divorcin Femra_tradheti-300x195
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

GMT + 3 Hours Re: Kap gruan në krevat me komshiun 18 vjeçar, sherr pasi ajo s’pranon divorcin

Fri 26 Apr 2013 - 23:16
po i terbon vapa plakat Kap gruan në krevat me komshiun 18 vjeçar, sherr pasi ajo s’pranon divorcin 1698836746
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi