Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default S’pranon divorcin me gruan, u helmon picën fëmijëve, vdes djali

prej Thu 6 Dec 2012 - 17:09
S’pranon divorcin me gruan, u helmon picën fëmijëve, vdes djali  Police_Generic_Police_Tape_Police_Lights_Fishtown

Në Bronx një fëmijë 5-vjeçar dhe motra e tij 7 vjeç, shkuan për të vizituar babanë e tyre në banesën e tij, ndërsa ai kishte helmuar picën që iu serviri, çka bëri që të humbë jetën djali.

Ngjarja e rëndë e ka bërë jehonë në gjithë botën, ndërsa sipas policisë thuhet se ai ishte mbyllur në banjo dhe kishte telefonuar ish-gruan e tij duke i thënë se do vriste veten.

Kur gruaja mbërriti në banesë siç raporton noa.al e gjeti djalin të pajetë ndërsa vajza villte pa pushim.

Dy fëmijët u dërguan me urgjencë në spital, ndërsa për djalin nuk kishte mundësi shpëtimi.

Babai pranoi para policisë se i kishte helmuar fëmijët sepse nuk pranonte divorcin nga e shoqja./


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

S’pranon divorcin me gruan, u helmon picën fëmijëve, vdes djali  N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi