Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë! Empty Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë!

Wed 3 Oct 2012 - 14:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë! Kim-300x187E bëri përsëri “mrekullinë” e saj dekolteja e Kim!
Janë disa raste kur, kjo vajzë vendos të kontrollojë trupin e sak të “lëngshëm”… ndërsa herë të terja duhet ta demonstrojë si për komoditet të meshkujve!

Fjala për të famshmen tashmë Kim Kardashian, citon alb-observer.com, e cila bëri një dalje tepër seksi në rrugët e Majamit, me një këmishë xhins, të cilës kopsat e sipërme ishin të hapura dhe si rezultat gjoksi i saj të derdhej dhe një fustan i cili kishte “përqafuar” fuqishëm pasurinë e saj e cila ekspozohej me mënyrën më të mirë të mundshme…

Por, pa përgjigje ka mbetur pyetja nëse kopsat e këmishës, nuk i rezistuan dot “ballkoneve” të saj të bollshme, apo i hapi vetë qëllimisht për të… marrë ajër.
Siç dhe ishte e natyrshme thithi vëmendjen e papracëve të cilët e ndjekin atë këmba këmbës, për një… foto si këto, që vërtet si’ç thonë meshkujt: “Të heq trurin”…/alb-observer.com/Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë! Kim-1Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë! Kim-2Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë! Kim-3Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë! Kim-41Eh, sa do duronte dhe më e shkreta këmishë! Kim-6
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi