Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ku ta imagjinonte e shkreta! Bëri gafën dhe kërkoi publikisht të gjente një të dashur…!!! Empty Ku ta imagjinonte e shkreta! Bëri gafën dhe kërkoi publikisht të gjente një të dashur…!!!

Fri 28 Jun 2013 - 21:38
Ku ta imagjinonte e shkreta! Bëri gafën dhe kërkoi publikisht të gjente një të dashur…!!! Thumb_250x150
Ku ta imagjinonte ajo se djemtë që do t’i përgjigjeshin kërkesës së saj, do të ishin më shumë se…. 2.000!

“Jam Zhang dhe besoj se jam shumë e bukur, por nuk mund të gjej dikë që të më dojë. Por, besoj në fat dhe pres të realizohet urimi im –një djalë të vijë poshtë dritares time dhe të thërrasë emrin tim! Nëse do, do të pres në 11 Mars. Thirrëm dhe unë do të fus fshehurazi në dhomën e kampit”.

Këtë urim të thjeshtë shkroi një vogëlushe nga Kina dhe e gozhdoi në murin e urimeve që u krijua posaçërisht për Ditën e Gruas.

Por, sidoqoftë, Zhang e dinte shumë mirë se dhe “muret janë vesh”, të vetmen gjë që nuk mund ta imagjinonte ishte se kurrë nuk do të bëheshin aq shumë njerëz…!!!/alb-observer.com/
Ku ta imagjinonte e shkreta! Bëri gafën dhe kërkoi publikisht të gjente një të dashur…!!! Vajza-2_500x300
Ku ta imagjinonte e shkreta! Bëri gafën dhe kërkoi publikisht të gjente një të dashur…!!! Vajza-3_500x300
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Ku ta imagjinonte e shkreta! Bëri gafën dhe kërkoi publikisht të gjente një të dashur…!!! Empty Re: Ku ta imagjinonte e shkreta! Bëri gafën dhe kërkoi publikisht të gjente një të dashur…!!!

Fri 28 Jun 2013 - 23:31
provo kerko ndonje lek
mbase ke fat perseri grrrr 
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi