Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Shiko c’të gjen kur çmendesh pas prostitutave!” Empty “Shiko c’të gjen kur çmendesh pas prostitutave!”

Wed 3 Oct 2012 - 14:53
Një pensionist anglez është vrarë në mënyrë brutale në shtëpinë e tij nga njëra prej prostitutave me të cilat ai shkonte. Bëhet fjalë për 69 vjecarin ëinston Fernandez, i cili u gjet i vdekur, një muaj pasi ishte vrarë, në banesën e tij që kushtonte 1 milion sterlina. Fernandez nisi të pinte dhe të shoqërohej me prostituta pasi gruaja i vdiq 12 vjet më parë. Midis shumë prostitutave, ai kishte marrë shërbimet edhe të një prostitutë ruse, të quajtur Natalia ëoolley, 38 vjeç e cila duket se i pëlqente shumë. Ndërsa kishte shkuar tre herë më Natalia-n ai kishte lënë një vlerësim online për të, duke theksuar se ajo ishte shumë seksi.“Është një kënaqësi të jesh me ty çdoherë. Kam krijuar varësi ndaj teje. Do kaloja gjithë jetën me ty,”kishte shkruar për të që ofronte shërbime seksuale përkundrejt 600 sterlinave për natë dhe e përshkruante veten online si një femër që ofron seks të pabesueshëm.
Po një natë, Natalia e kishte sulmuar pensionistin duke e goditur atë me shqelma e grushte si dhe kishte shkëputur lidhjen e telefonit përpara se ta linte të vdekur në shtëpi. Ai u gjet një muaj më vonë i vdekur dhe me 17 brinjë të thyera dhe me dy kocka të thyera në larinks.
Pas zbulimit të krimit ajo deklaroi se veproi për vetëmbrojtje pasi ai e mëbrtheu në krevat dhe tentoi të bënte akte seksuale që ajo nuk donte. Sigurisht që tani ajo po përballet me drejtësinë ndërsa mbi të rëndojnë akuzat e vrasjes./alb-observer.com/“Shiko c’të gjen kur çmendesh pas prostitutave!” Pensionisti“Shiko c’të gjen kur çmendesh pas prostitutave!” Prostituta1“Shiko c’të gjen kur çmendesh pas prostitutave!” Prostituta2
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi