Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!” Empty E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!”

Sun 7 Oct 2012 - 16:41
E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!” Prifti-300x186Edhe pse mund t’ju duket e pabesueshme, besojeni, është mëse e vërtet!
Një priftë në Qipro, siç dhe do e shikoni në videon që alb-observer.com ju paraqet, kërcen para arkivolit ky brenda ndodhej i vdekuri, vallen; “Zoti Thanas vdiq”.
Video u publikua nga një sajt qipriot.
Në video duket dhe dëgjohet qartë prifti –zoti e bëftë prift- i cili, në vend që të psali të vdekurin, këndon dhe kërcen… “Zoti Thanas vdiq”!
Ndërkohë, sipas dëshmive të shumta, rezulton se prifti nuk është hera e parë që provokon me gjeste të turpshme!
Madje, të shumtë janë ata të cilët thonë me gojën plotë, se kjo nuk është asgjë para shumë gjesteve të tjera më të tupshme dhe më të paimagjinueshme… që ai bënë nën hijen e rrobave të priftit, edhe duke i xhiruar me kamerë ndërkohë.
E si mos të ishte, kur ai një priftë në rrova të zeza, turpëron xhenazen e një të ndjeri…!/alb-observer.com/

Për më shumë ndieni videon:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!” Empty Re: E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!”

Sun 7 Oct 2012 - 16:43
NENEN edhe ty..!!!

Njerez te felliqur
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!” Empty Re: E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!”

Sun 7 Oct 2012 - 16:45
kur me vdiq xhaxhai im morem priftin dhe pasi mbaroj adetin djali i xhaxhait qe vdiq i dha 1000 leke te reja ndersa prifti i tha UNE E KAM 2000 LEKE PAZARIN pfffffffffffffffffff palo prift
me pas i thashe prifti do vije me makinen time bera sikur u vonova pak tek varri sikur kisha pune sapo e pashe qe njerezit u larguan te gjithe ika dhe une e lashe priftin te varrezat te vinte me autobus
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!” Empty Re: E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!”

Mon 8 Oct 2012 - 9:45
e pash dhe dje ne lajme ...kam lujt menc per zotin
Sponsored content

E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!” Empty Re: E pabesueshme!: Prifti,kërcen dhe këndon para arkivolit me të vdekur “Zoti Thanas vdiq!”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi