Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Konfirmohet prodhimi i Samsung Galaxy S3 Mini Empty Konfirmohet prodhimi i Samsung Galaxy S3 Mini

Thu 11 Oct 2012 - 15:38
GJERMANI– Kohët e fundit kemi dëgjuar disa thashetheme se Samsung do të hedhë në treg një version më të vogël të Galaxy S III, të cilin do ta quajë Samsung Galaxy S III Mini.
Konfirmohet prodhimi i Samsung Galaxy S3 Mini 2m85svc
Drejtori i departamentit të komunikimit të kompanisë ka deklaruar se pajisja do të publikohet zyrtarisht të enjten.

Fatkeqësisht, ai nuk ka zbuluar ndonjë specifikë të versionit Mini të S III, përveç faktit se pajisja do të ketë ekran me madhësi 4 inç. “Do të lançojmë Galaxy S III 4 inç në Gjermani më 11 tetor. Ka shumë kërkesa për një version mini të pajisjes, në Evropë. ” – bën të ditur kompania.

Thuhet se Galaxy S III Mini do të ketë rezolucion prej 800x400 piksel, procesor dual core, kamer 5 megapiksel si dhe versionin më të fundit të Android, Jelly Bean.

Nesër do të kemi listën e plotë të specifikimeve dhe fotografitë aktuale të produktit të ri nga Samsung, kur pajisja do të shfaqet zyrtarisht për publik.

/er.nu
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi