Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Do bashkohet Shqiperia?

7 - 70%
3 - 30%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Totali i votave: 10
 
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Do bashkohet Shqiperia?

prej Sat 17 Nov 2012 - 11:36
Ju si mendoni do bashkohet Shqiperia nje dit apo bashkimi i saj do ngelet thjesht nje enderr??

Po
Jo
Shpresoj
Ndoshta
Se di
Tjeter....


Edituar për herë të fundit nga Labja në Sat 17 Nov 2012 - 11:59, edituar 1 herë gjithsej


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sat 17 Nov 2012 - 11:56
tani ti e ke fjalen per bashkimin e shqiperis me kosoven?

nje gje eshte e sigurt qe kufij nuk do ket, por per tu ber nje shtet e veshtir eshte
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sat 17 Nov 2012 - 12:02
Po Olsi e kisha fjalen per bashkimin me Kosoven

Se besoj se do vij nje dit qe te jemi nje shtet


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sat 17 Nov 2012 - 15:35
Po.


Do bashkohet Shqiperia? 6ds9w0
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sun 18 Nov 2012 - 0:10
olsi shkruajti:tani ti e ke fjalen per bashkimin e shqiperis me kosoven?

nje gje eshte e sigurt qe kufij nuk do ket, por per tu ber nje shtet e veshtir eshte
Shqiperia e madhe eshte Kosova Ilirida(Maqedonia),Lugina e PrEsheves nje pjes e Malit te Zi,Qameria deri Ne Nish kjo eshte Bashkii i Shqiperis etnike


Askush nuk mund te kaloj mbi kurrizin tend,nese ti nuk i perkulesh!
https://www.facebook.com/KombetarjaShqiptareNeFutboll<<<
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Tue 11 Dec 2012 - 20:27
Luan_Valikardi shkruajti:Po.

Do bashkohet Shqiperia? 573234 :vuv: Do bashkohet Shqiperia? 573234

:vuv: Do bashkohet Shqiperia? 573234 :vuv:

Do bashkohet Shqiperia? 573234 :vuv: Do bashkohet Shqiperia? 573234

:vuv: Do bashkohet Shqiperia? 573234 :vuv:

Do bashkohet Shqiperia? 573234 :vuv: Do bashkohet Shqiperia? 573234

:vuv: Do bashkohet Shqiperia? 573234 :vuv:


Do bashkohet Shqiperia? 6ds9w0
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Tue 11 Dec 2012 - 21:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Jo... Perderisa keta politikanet tane shikojne mos ti prishin mardheniet me shtetet tjera kjo nuk do te ndodh, dhe perderisa i udheheqin te huaj kjo nuk e besoj qe do te ndodh... Edhe pse shumica prej neve enderrojme per kete gje...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Tue 11 Dec 2012 - 22:26
jo


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Wed 12 Dec 2012 - 14:40
Ndoshta ne shekullin 22 Do bashkohet Shqiperia? 2459432668
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Wed 12 Dec 2012 - 16:31
Jo


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Wed 12 Dec 2012 - 16:33
Shpresojm qe jo,e tha mir ai tek portokallia 3 MILJON SHQIPTAR,SPO USHQEHEN DOT,IMAGJINO 6 MILJON Do bashkohet Shqiperia? 2585209286Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Do bashkohet Shqiperia? 1t7y1w
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Wed 12 Dec 2012 - 16:55
FALKO shkruajti:Shpresojm qe jo,e tha mir ai tek portokallia 3 MILJON SHQIPTAR,SPO USHQEHEN DOT,IMAGJINO 6 MILJON Do bashkohet Shqiperia? 2585209286

Duhet te keni mua udheheqes qe mendoj per 60 milione... cyc


Do bashkohet Shqiperia? 6ds9w0
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Wed 12 Dec 2012 - 17:22
shqiperia don bashkim kombetare


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Wed 12 Dec 2012 - 20:04
Message reputation : 0% (1 vote)
PO inshalla nese don Zoti dhe kjo eshte e drejt e a shumices edhe pse ndoshta dikush nuk e deshiron..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Do bashkohet Shqiperia? J5zhxd
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Wed 12 Dec 2012 - 20:08
Po besoj . dhe do jete shume e afert ajo dite
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Thu 13 Dec 2012 - 12:37
Istogali shkruajti:
olsi shkruajti:tani ti e ke fjalen per bashkimin e shqiperis me kosoven?

nje gje eshte e sigurt qe kufij nuk do ket, por per tu ber nje shtet e veshtir eshte
Shqiperia e madhe eshte Kosova Ilirida(Maqedonia),Lugina e PrEsheves nje pjes e Malit te Zi,Qameria deri Ne Nish kjo eshte Bashkii i Shqiperis etnike

Vetem ne enderr mund te behet keshtu si tha ti se ne realitet ska shance, ne nuk po bashkohemi dot me kosoven e jo me me keto qe thua ti

se harrova ka nje shanc... po te plasi lufta e tret botrore dhe mbase Very Happy
olsi
olsi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1015
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/09/2012

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Thu 13 Dec 2012 - 12:39
Luan_Valikardi shkruajti:
Duhet te keni mua udheheqes qe mendoj per 60 milione... Do bashkohet Shqiperia? 2677431862

Mos je gje Obama ti vella ?Very Happy
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sun 16 Dec 2012 - 7:36
olsi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Duhet te keni mua udheheqes qe mendoj per 60 milione... Do bashkohet Shqiperia? 2677431862

Mos je gje Obama ti vella ?Very Happy

Jo, Luani jam...


Do bashkohet Shqiperia? 6ds9w0
dr.Dugi
dr.Dugi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 117
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.keshillamjeksore.com

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sun 16 Dec 2012 - 16:22
Votova per PO, por nje gje e till eshte shume e veshtire per te ndodhhttps://i.servimg.com/u/f81/14/77/87/95/km10.jpg[color=#000000]" width="275" height="33" alt="Natural" />

Keshilla Mjekesore

Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sun 16 Dec 2012 - 16:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Ndersa une propozoj qe tema te tilla jo vetem qe te mos mbyllen, por te inkurajohet sa me shume hapja dhe shtimi i tyre.
Nese duam ta bashkojme Shqiperine kete duhet te fillojme ta bejme qe ketu ne boten virtuale. AF ne nje fare menyre eshte nje si tip Shqiperie e bashkuar, apo jo? /
GJithcka qe sot eshte reale ka qene dikur nje enderr. Endrra ka qene fetusi i asaj cka shohim sot. Ne qofte keshtu, atehere: I HAVE A DREAM: United Albania.


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sun 16 Dec 2012 - 16:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Unknown shkruajti:Ndersa une propozoj qe tema te tilla jo vetem qe te mos mbyllen, por te inkurajohet sa me shume hapja dhe shtimi i tyre.
Nese duam ta bashkojme Shqiperine kete duhet te fillojme ta bejme qe ketu ne boten virtuale. AF ne nje fare menyre eshte nje si tip Shqiperie e bashkuar, apo jo? /
GJithcka qe sot eshte reale ka qene dikur nje enderr. Endrra ka qene fetusi i asaj cka shohim sot. Ne qofte keshtu, atehere: I HAVE A DREAM: United Albania.

Kush beri fjale per temen e mbylljen e saj???

Je cik aut neper shkrimet e tua pergjithesisht edhe pse me dyshime e kam nese jane te tuat!!


Do bashkohet Shqiperia? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Sun 16 Dec 2012 - 16:49
Do bashko
do bashkoo
do bashkohet Shqiperia

Do bashkohet Shqiperiaa
e ka thene Perendia


Do bashkohet Shqiperia? 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Thu 8 Jun 2017 - 19:33
...heh deshira e rinise, u plak dhe prap e njejte mbeti!

Po me sa shoh, kur nuk mund te bashkohen dy te dashuruar qysh mund te bashkohen dy a me shum te terrbuar!!!

...sepse vetem te terrbuar jeni qe keni mbet ne llafe.


Do bashkohet Shqiperia? 6ds9w0
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

prej Tue 11 Jul 2017 - 14:47
Do te ndodh bashkimi komtar pa tjeterSponsored content

default Re: Do bashkohet Shqiperia?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi