Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

''Letër'', nga komandanti ADEM JASHARI !  Empty ''Letër'', nga komandanti ADEM JASHARI !

Fri 30 Nov 2012 - 20:02
O populli im, me 28 Nëntor pata edhe unë ditëlindjen, mos menduat se nuk jam i gjallë?!

Qe besa jam gjallë në lule të Xhenetit, jam gjallë edhe mes jush, po ju nuk e kuptoni!

Ku e kam Ramushin, ku e kam Limën, ku i kam vëllezërit Kiqina?!

Ku e kam Kosovën Lindore, ku i kam vëllezërit e Iliridës?!

Kush po mi burgos?!

Haram ju qoftë juve që për hirë të parasë e karriges sakrifikoni shokët e juaj!

Haram ju qoftë juve parlamentarë që votuat pro vazhdimit të misionit EULEX-o-UDB-ash për të vazhduar burgosjen e ushtarëve të mi!

Haram ju qoftë juve që brenda natës jeni bërë milionerë në emër të ushtrisë sime, por ju harroni se ju nuk jeni ushtarët e mi, sepse ushtarët e mi janë këtu me mua, janë edhe në Hagë, janë edhe në burgjet e "shtetit" të Kosovës, janë edhe në burgje të Iliridës, janë edhe duke bredhur rrugëve të papunë, duke luftuar për kafshatën e gojës, gjersa ju bëheni milionerë.

E sheh atë plakun flokbardhë e me mustaqe që me fëmijët e tij, iu bashkua ushtrisë sime, ai është ushtari im e sot jam bashkë me bijtë e bijat e tij, po ai si jeton?!!!

Këta janë ushtarët e mi të vërtetë!!!

HEU O BURRË JAM I GJALLË E NUK VDES KURRË!''Letër'', nga komandanti ADEM JASHARI !  45295_10151161189925840_1482077331_n
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi