Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sinqeriteti - cilesi apo dobesi?

prej Mon 25 Jan 2010 - 20:32
sinqeriteti hemmm esht cilesi per ata qe din te kuptojn te mendojn,jo per te gjith,se shpesh here ta marin per dobesi,dhe te shfrytezojn

JU SI MENDONI :?:
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A është gabim të jesh i sinqertë

prej Wed 11 Aug 2010 - 14:47
Edhe pse ne ditet e sodit eshte e veshtir ti besohet dikujt, e dim qe vlerat realizohen sipas qellimit pra me ane te sinqeritetit arrihet edhe suksesi. Mirepo Njerëzit që më së shumti na dëmtojnë, janë personat qe u japim besimin tone pra me njohjen e fshehtesirave tona ata e keqperdorin besimin tone.

Pra ju çfare mendoni jepni mendimin tuaj?


A eshte gabim te jesh i sinqerte Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Elvira-
Elvira-
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 77
<b>Hobi</b> Hobi : Gjdo gje e mire
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Schweiz.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2010

default A është gabim të jesh i sinqertë

prej Fri 13 Aug 2010 - 15:06
SINQERITETI ESHTE VYRTYTI ME I LARTE QE MUND TE KETE NJE NJERI...PO FATKEQSISHT NE KETE KOHE SI KA ARDH,SINQERITETI ESHTE VIRTYTI I BUDALLAIT...FATKEQSISHT!!!!
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sat 14 Aug 2010 - 12:22
sinqeriteti eshtenje virtyt shume i rendesishen per njeriun,dhe sot gjendet ne shume pak njerez,megjithate per mendimin tim te jesh i sinqert je i paster nga
ndergjegjia dhe me veten tende dhe me njerezit qe te rrethojn ,une i
vlersoj njerezit me sinqeritet te paster dhe gjeja me e rendesishme qe
vleresoj te nje person me logjik.Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 10 Oct 2010 - 23:03
me ka ndodh ne shum raste

kur isha i sinqert mir ishte per ca njerz
e per ca tjer jo sberi pun sinqeriteti

varet nga njeri si eshte
genti
genti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 721
<b>Hobi</b> Hobi : gjume
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/10/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sat 23 Oct 2010 - 23:07
po

pak ka qe te kuptojne ,pasi keqinterpretohet edhe keqperdoret sinqeriteti.

pak
pak te pak ekziston ajo te te qenit i sinqerte
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sat 30 Oct 2010 - 9:35
Rolling Eyes disa thone qe sinqeriteti eshte vyrtyt i bdallaitavatar
bajrami66
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11
<b>Hobi</b> Hobi : të gjitha
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/08/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sat 30 Oct 2010 - 16:07
Në kohët e sotit përveqë sinqeritetit duhesh të jesh edhe mendje hollë,për ndryshe sinqeriteti kalon në vyrtytet e budallait...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sat 30 Oct 2010 - 17:43
Gjeja me mencur qe mund ta servoj njeriu eshte sinqeriteti,ndoshta disa ta marrin si dobesi dhe disa si budadallek por per mua eshte vlera e njeriut, kultura e njeriut vyrtyti me i madhe i njeriut si dhe ndjeshmeria e njeriut, gjithmon mendojme se sinqeriteti do na vras diku ose dikur sepse shuem njerz luajn me siqeritetin tend, por prap se prap gjithmon sinqeriteti fitondhe ka vendin e tij te duhur tek nejrzit e duhur.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 11 Nov 2010 - 14:02
Sigurisht qe eshte cilesi, njeriu tregon cilesin e vet dhe vleren njekohesisht duke u treguar i sinqert, dobesi eshte mos sinqeriteti me nje fjale genjashtrat e bukura qe na servohen per qdo dit ne shoqeri sot.


Edituar për herë të fundit nga Princesha në Thu 11 Nov 2010 - 14:25, edituar 1 herë gjithsej
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 11 Nov 2010 - 14:19
sinqeriteti esht cilesi,por ka e njerez qe e keqinterpretojne ate dhe e shfrytezojne....sinqeriteti i tepert esht dobesi


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 11 Nov 2010 - 15:19
Siq e than Edhe kto larte Eshte cilsi Dh evyrtyti ma i mir qe mundet te ket dikush ...Por ne disa raste sinqeriteti i Nje personi merret per dopsi.
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 12 Nov 2010 - 22:10
Per mendimin tim,sinqeriteti ne syte e nje njeriu te llogjikshem dhe te zgjuar eshte nje cilesi qe nuk paguhet dhe nuk krahasohet me asgje,por ne syte e nje injoranti,e nje te pa dituri sigurisht eshte dobesi!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 12 Nov 2010 - 22:11
karakter i lindurKaramelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 12 Nov 2010 - 22:20
Sinqeriteti eshte virtyt i karakterit.Ka njerez qe sinqeritetin e quajne virtyt i budallait,por mendoj se eshte justifikim i tyre per te lare ndergjegjen e tyre!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 12 Nov 2010 - 22:25
sinqeriteti tregon karakterin njerzor,dhe pa dyshim edhe moralin.Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 18 Nov 2010 - 18:23
Shpesh thone se sinqeriteti eshte virtyt i budallait,,megjithate personalisht mendoj se nuk eshte aspak gabim,madje vlersoj shume njerez qe e mbartin ate.
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 18 Nov 2010 - 18:30
Kjo tem per sinqrritetin me duket se ekziston!

Romeo lexo cfare ka shkruar Anna ne lidhje me temat!

Bej search nese ekzston apo jo tema!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 18 Nov 2010 - 18:41
dy temat u bashkuan ne nje


A eshte gabim te jesh i sinqerte Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
genti
genti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 721
<b>Hobi</b> Hobi : gjume
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/10/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 18 Nov 2010 - 18:56
po

sinqeriteti i shumte eshte virtyt budallai.

kjo shprehje gjindet tek shprehjet e mencura.

Ai keqperdoret sot-dje,s'di neser
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Thu 18 Nov 2010 - 19:48
ne disa raste dhe po
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 19 Nov 2010 - 15:36
Te jesh i sinqerte nuk eshte absolutisht gabim.Sinqeriteti eshte virtyt i njeriut,por une do te thoja kete qe mos te kemi sinqeritet te tepruar sepse ne ditet e sotme sinqeritetin ta keperdorin,por prap do preferoja sinqeritetin.Eshte sinqeriteti ajo e cila zbukuron njeriun dhe moralin e n jeriut!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 19 Nov 2010 - 15:42
Bukur e tha Kjo Larte Eshte vyrtyti me i buku rqe mundet'ta ket njeriu.
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 19 Nov 2010 - 16:10
genti shkruajti:po

sinqeriteti i shumte eshte virtyt budallai.

kjo shprehje gjindet tek shprehjet e mencura.

Ai keqperdoret sot-dje,s'di neser
jam me mendin e gentit
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 19 Nov 2010 - 16:23
Romeo ti jip mendimin tend e jo te biesh dakort me te tjeret.Shkruj dicka te dim dhe mendimin tend meqe je dhe nismetar i temes.


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Fri 19 Nov 2010 - 16:57
Qekur eshte virtyti gabim,,,?gabim eshte te shfrytezosh e te perfitosh padrejtesisht nga ai qe eshte i sinqerte.


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 15:17
Sinqeriteti, mendoj se eshte gabim te jesh i/e sinqerte, te pakten deri ne momentin qe cenon veten, pasi nese nuk je as per veten, per ke do mund te ishe tjeter?!


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 15:40
sinqeriteti i tepruar esht gjithmon gabim...
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 15:52
ke te drejte


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 15:54
une jam gjithmon e sinqertte prandaj e pesoj thua A eshte gabim te jesh i sinqerte 45550


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 16:03
edhe une mexri vlakias po me pelqen


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
avatar
Mondi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 112
<b>Hobi</b> Hobi : ertr5yu
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : 90890-
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/12/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 17:24
Deri diku eshte gabim sepse te tjeret abuzojne me sinqeritetin e te tjereve
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 17:40
Shume here e kam then se sinqeriteti i madhe te vret,me disa persona nuk ja vlen te jesh i/e sinqert thjesht njerzit te vjedhin sinqeritetin dhe luajne me ndjenjat e njeriut, ndoshta eshte gabim pikerisht te ju oferosh sinqeritet personave te gabuar, sinqeritet te plote duhet te ju japim vetem atyre qe na japin nje gje te till, pikerisht ata qe jane shpirt njeriu.!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 17:48
jo nuk eshte aspak
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 18:40
sinqeriteti me mase jo


A eshte gabim te jesh i sinqerte Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 18:44
i sinqerte duhe te jesh ...por jo me te gjithe personat se nuk ja vlen..


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 19:29
jo aspak


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 19:43
Ne disa vende eshte gabim te jesh i sinqertMalvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

prej Sun 19 Dec 2010 - 19:44
varet nga vendi


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default A eshte gabim te tregohesh gjithmon i/e sinqert/?

prej Mon 9 May 2011 - 0:25
A eshte gabim te tregohesh gjithmon i/e sinqert???

A po e keqperdor dikush edhe me shum sinqeritetin tend kur je i/e sinqert.

Cka mendoni ju?
Sponsored content

default Re: A eshte gabim te jesh i sinqerte

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi