Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Babai përbindësh, përdhunonte tre vajzat e tij të mitura…!

prej Sun 16 Dec 2012 - 15:56
Babai përbindësh, përdhunonte tre vajzat e tij të mitura…! PerKa shokuar mbarë opinionin!
Shën Napa është tronditur nga barbarizmi dhe imoraliteti i një babai, i cili përdhunonte vajzat e tij të mitura.

40-vjeçari akuzohet për përdhunim, incest sulm të pahijshëm dhe të turpshëm ndaj tre vajzave tl tij të mitura, të moshës 12, 14 dhe 15-vjeçe.

Ndërkohë mësohet se 40-vjeçarin e kallëzoi në polici, vajza e tij e madhe, e cila me dëshmitë e saj trondit rajonin e policisë duke i vënë në lëvizje të menjëhershme për të parandaluar këtë përbindësh të rrezikshëm.
Mësohet se 40-vjeçari, përdhunuesi i tre vajzave të tij, është dërguar direkt për gjykim në gjykatën e krimeve në Larnaka, e cila do të gjykoj çështjen e tij në 6 shkurt të 2013-ës./alb-observer.com/BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Arrestohet babai “monster”, kishte përdhunuar tre vjazat e tij të mitura

prej Sun 16 Dec 2012 - 18:37
Babai përbindësh, përdhunonte tre vajzat e tij të mitura…! Ee1749678a_domestic-violence-11-210x210
Shën Napa është tronditur nga barbarizmi dhe imoraliteti i një babai, i cili përdhunonte vajzat e tij të mitura.

40-vjeçari akuzohet për përdhunim, incest sulm të pahijshëm dhe të turpshëm ndaj tre vajzave tl tij të mitura, të moshës 12, 14 dhe 15-vjeçe.

Ndërkohë mësohet se 40-vjeçarin e kallëzoi në polici, vajza e tij e madhe, e cila me dëshmitë e saj trondit rajonin e policisë duke i vënë në lëvizje të menjëhershme për të parandaluar këtë përbindësh të rrezikshëm.Mësohet se 40-vjeçari, përdhunuesi i tre vajzave të tij, është dërguar direkt për gjykim në gjykatën e krimeve në Larnaka, e cila do të gjykoj çështjen e tij në 6 shkurt të 2013-ës./albobserver/Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi