Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të

prej Fri 3 May 2013 - 12:52
Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të GrekuKa tronditur gjithë qytetin e Patrës në Greqi denoncimi i bëtë orët e fundit, ku një baba shtazë, përdhunonte vajzat e tij dhe detyronte djalin të përdhunonte nënën!
Sipas informacioneve ekskluzive të Patras Times, burri me moshë 40-vjeçare, këtu e shumë kohë dhunonte fizikisht dhe përdhunonte dy vajzat e tij, ndërsa të birin e detyronte përdhunonte nënë para syve të tij!
Kjo përsëritej shpesh herë, deri në momentin kur “plasi”.
Policia e qytetit të Patrës, po kryen operacione rrufe dhe është “vërsulur” egërsisht për zbardhjen sa më të shpejtë të kësaj ngjarje sa të paprecedent edhe kaq të turpshme. Madje, siç deklaroi shefi i policisë “duhet të jemi shumë të kujdesshëm në[ këtë çështje, duke hetuar çdo piste e detaj”./alb-observer.com/


Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të

prej Fri 3 May 2013 - 15:44
I ati: “Seks me nënën që të bëhej burrë”, nëna: “Kisha frikë nga bashkëshorti, ndaj kryeja marrëdhënie me tim birë”
Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të Patra-300x225Vijon të tronditë mbarë opinion e gjerë në Greqi, historia më e pabesueshme që mund të ketë ndodhur ndonjëherë, ky prindërit dhunonin seksualisht fëmijët e tyre!
Pas denoncimit para pak orësh, policia e qytetit të Patrës ka mundur të arrestojnë dy prindërit maniak, të cilët dhunonin seksualisht fëmijët e tyre. Prokuroria e qytetit ka vendosur akuzën e abuzimit seksual ndaj të miturve, joshje e të miturve, përdhunim në vijimësi dhe incesti, ndërsa priten që të kalojnë së shpejti dyert e hetuesisë!
Sipas njoftimeve të para i ati shtazë i të miturve dëshmoi në prokurori se “doja të bëja burrë tim birë, ndaj e detyroja të përdhunonte nën e tij.
Nga ana e saj nëna e djalit, thuhet të ketë dëshmuar se “kisha frikë bashkëshortin, ndaj kryente marrëdhënie seksuale në të cilën e vinte bashkëshorti me dhunë”.
Ty dy prindërit ndodhen në dhomat e paraburgimit dhe çështja e tyre tashmë ka marrë rrugën e drejtësisë.
Duhet thekuar se çështja erdhi në dritë pas denoncimit të dy vajzave të familjes 17 dhe 16-vjeçe përkatësisht, të bërë në organizatën jo qeveritare dhe jo fitimprurëse “Buzëqeshja e fëmijës”./alb-observer.com/


Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të

prej Fri 3 May 2013 - 16:35
greku i iuritur,nuk paska ditur te ndalet ,i gjori
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të

prej Fri 3 May 2013 - 16:53
I gjori!!!

Tani pa dashur te dal mbrojtese e ketij perveresi (sjam ne dijeni skam degjuar dicka se skam pare fare tv) se perveresa te tille vec nje denim meritojne,ate te rrjepurit per se gjalli ne mes te gjitheve ...me vjen pak cudi me ate nenen dhe deklaraten e saj nese eshte e vertet qe kryente marredhenie me dhune me te birin nga frika e te shoqit!!! Sidheshe me mire vullnetarisht nga ballkoni i shpise te shpetoje femijen dhe veten nga dhuna sesa te haje kete turp nga frika,,,Si mund te dhimbset me shume jeta jote ne te tilla rrethana,do kesh fytyre te shikosh djalin ne sy kur ta takosh sepse preferove ti nenshtrohesh deshirave te burrit nga frika per jeten tende po e keshtu sjetohet!!!


Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të

prej Sat 4 May 2013 - 21:01
Këta janë prindërit përbindësha, që keqtrajtonin seksualisht fëmijët e tyre, fotografoheshin pa pikë turpi!
Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të Dy-300x204Pa asnjë ndjenjë turpi dhe pa pikë morali, kaluan dyert e hetuesisë dy prindërit grek në qytetin e Patrës në Greqi!
Të dy prindërit akuzohen për keqtrajtim seksual ndaj fëmijëve të tyre adoleshent, ndërsa detyronin djalin e tyre të kryente marrëdhënie me të ëmën e tij që të bëhej burrë!
Si dhe do ta shikoni në videon që alb-observer.com ju paraqet, që të dy këta prindër përbindësha ecin kapur dorë për dore sikur të mos ketë ndodhur asgjë!
Ndërkohë këtë tragjedi moderne e zbuloi organizata “Buzëqeshja e fëmijës”, më konkretisht dy vajzat e tyre, 17 dhe 16 vjeç të cilat nuk duruan dot më këtë imoralitet në familjen e tyre dhe dhunimin fizik dhe seksual në përsëritje./alb-observer.com/
Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të Dy-1

Për më shumë në videon në vijim:


Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të

prej Sat 4 May 2013 - 21:21
qmenduri sepse djalli i shoqeron ataSponsored content

default Re: Greku imoral, përdhunonte dy vajzat dhe i kërkonte djalit me dhunë të përdhunonte nënën para syve të

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi