Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Konspiracion apo rastësi? Masakra e Sandy Hook përmendej në filmin e fundit të Batman!

Tue 18 Dec 2012 - 14:25
Rastësi e cila shkakton të paktën rrëqethje dhe zemërim!
Shkolla martire ku 20-vjeçari Adam Lanza, ekzekutoi 20 fëmijë dhe 6-të të rritur, përmendje në filmin e fundit të Batman.
Madje jo vetëm kjo!
Në të njëjtin film përmendet dhe fjala Orora, siç qyteti ku qershorin e shkuar, në premierën botërore të filmit, një burrë kishte vrarë 12 njerëz në kinema.


Kështu, duke marrë shkas nga kjo rastësi, janë me dhjetëra videot që qarkullojnë orët e fundit në internet dhe tregojnë skenën e filmit ku një hartë përfshinë frazën Sandy Hook.
Sandy Hook quhej shkolla ku Adams kreu kasaphanën e tij, një nga krimet më të rënda që ka përjetuar populli Amerikën./alb-observer.com/
Ndërkohë më shumë hollësi und ti ndiqni në videon q vijon:


Konspiracion apo rastësi? Masakra e Sandy Hook përmendej në filmin e fundit të Batman! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi