Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 19:43
Prifti Martin (42) vjeç nga Polonia në lokalitetin e kishës të cilën ai e drejton ka detyruar një grup fëmijësh që t’i lëpijnë gjunjët në të cilët kishte vendosur sasi të shllagut i cili shërben si dekorues i ëmbëlsirave.
Aktin e tillë ai personalisht nuk e sheh si shkelje të normave etike, përkundrazi mbrohet që gjithë kjo ka qenë vetëm një lojë.
Skandalet me priftërit pedofilë sa vijnë e rriten ndërsa opinioni botërorë është në shok total nga sjelljet e tyre.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 19:50
cfar "kafshe"...e do ne lule te ballit ai


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

 Foto Skandal !! Prifti detyron femijet... Image
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:06
Njeri ban qejf pse po habiteni??!


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:07
qefi esht jeter...qefi te tilla s'behen me kalamaj..


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

 Foto Skandal !! Prifti detyron femijet... Image
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:10
qejfi behet me cdo gje qe ndjen kenaqsi apo qejf..
dhe kjo nuk eshte rasti i pare...


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:14
e di shum mir qe s'esht rasti par...ama smendoj qe esht qef dicka e till...esht turp,esht abuzim,dhe don ndeshkimin e vet.


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

 Foto Skandal !! Prifti detyron femijet... Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:20
Legjenda shkruajti:Prifti Martin (42) vjeç nga Polonia në lokalitetin e kishës të cilën ai e drejton ka detyruar një grup fëmijësh që t’i lëpijnë gjunjët në të cilët kishte vendosur sasi të shllagut i cili shërben si dekorues i ëmbëlsirave.
Aktin e tillë ai personalisht nuk e sheh si shkelje të normave etike, përkundrazi mbrohet që gjithë kjo ka qenë vetëm një lojë.
Skandalet me priftërit pedofilë sa vijnë e rriten ndërsa opinioni botërorë është në shok total nga sjelljet e tyre.

Megjithse nuk eshte i sotem lajmi e kam rilexuar temen e mbi kete simvan prifti dhe prinderit bashke kishin argumentuar rreth kesaj se eshte tradite dhe e bejne cdo vit kete...Mos i keqinterpretojme gjerat,kane qene prezent edhe prinderit e femijeve ne kete feste..Tani nese eshte normale kjo e si i lejojne keta prinder femijet e tyre te marrin pjese ne nje tradite te tille eshte tjeter problem..!


 Foto Skandal !! Prifti detyron femijet... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:23
Nuk kam koment se di ama si duket sot ma nuk ka turp..por perkundrazi..


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:25
Ariana shkruajti:
Legjenda shkruajti:Prifti Martin (42) vjeç nga Polonia në lokalitetin e kishës të cilën ai e drejton ka detyruar një grup fëmijësh që t’i lëpijnë gjunjët në të cilët kishte vendosur sasi të shllagut i cili shërben si dekorues i ëmbëlsirave.
Aktin e tillë ai personalisht nuk e sheh si shkelje të normave etike, përkundrazi mbrohet që gjithë kjo ka qenë vetëm një lojë.
Skandalet me priftërit pedofilë sa vijnë e rriten ndërsa opinioni botërorë është në shok total nga sjelljet e tyre.

Megjithse nuk eshte i sotem lajmi e kam rilexuar temen e mbi kete simvan prifti dhe prinderit bashke kishin argumentuar rreth kesaj se eshte tradite dhe e bejne cdo vit kete...Mos i keqinterpretojme gjerat,kane qene prezent edhe prinderit e femijeve ne kete feste..Tani nese eshte normale kjo e si i lejojne keta prinder femijet e tyre te marrin pjese ne nje tradite te tille eshte tjeter problem..!
Mundet me qen edhe ashtu si nji fest por mundet edhe me be shpifje.. ngase nuk e besoj qe priftat bejn abuzime me femijt ashtu sic thote Silvana..
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 20:40
Jerenim nese bejne prifterinte abuzime kjo ka ndodh si nga prifterinj e te tjere,nuk eshte dicka e re...kemi degjuar historira te tilla plot per fetare te bejne gjera te turpshme e pa moralshme...Por per rastin konkret qe flet tema e sa jam ne dijeni asaj kohe qe ishte botuar neper faqe si prinderit e ketyre femijeve edhe prifti kishin dale e kishin arsyetuar kete gjest..sepse mediat menjehere dolen e thane qe prifti abuzonte me femijet e nderkohe edhe prinderit ishin ne dijeni te kesaj edhe prezente dhe e pranojne se eshte tradite ne fene e tyre..nje lloj feste nese mbaj mend mire...


 Foto Skandal !! Prifti detyron femijet... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

prej Sun 23 Dec 2012 - 21:15
ky prift esht vellau i djallitSponsored content

default Re: Foto Skandal !! Prifti detyron femijet...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi