Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Vjedh një dorë në morg që të trembte me të fqinjët e tij Empty Vjedh një dorë në morg që të trembte me të fqinjët e tij

Mon 24 Dec 2012 - 21:57
Vjedh një dorë në morg që të trembte me të fqinjët e tij 6436e4010b_dora1-300x196

Një i dehur theu morgun e qytetit dhe vodhi atje një dorë nga një trup, në mënyrë që të trembte komshinjtë e tij.

Ngjarja ndodhi në Goiania, në qendër të Brazilit.

Kewsley de Oliveira, 31 vjeç, kishte pirë gjithë natën vodka në një bar në qytet dhe po shkonte në shtëpi, kur kaloi pranë morgut.

Ai i tha policisë se pa derën hapur dhe vendosi të hynte brenda për të realizuar foto.

De Oliveira, një kasap, arriti të hynte duke shmangur rojet dhe pa tre trupa të vdekur.



“Nisa tu flisja trupave se çfarë bënin aty, po nuk më kthenin përgjigje,” i tha ai policisë.

Më as këputi dorën nga një person që kishte vdekur në një aksident. Ai tha se do frikësonte një fqinj, që dikur ia kishte quajtur mamanë prostitutë.

Tani ai rrezikon nga një deri në tre vite burg.
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Vjedh një dorë në morg që të trembte me të fqinjët e tij Empty Re: Vjedh një dorë në morg që të trembte me të fqinjët e tij

Mon 24 Dec 2012 - 22:36
edhe pse nuk kam ngacmuar nenen e tij,falemnderoj zotin qe nuk jam takuar me te,do te me friksonte
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi