Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tragjike, studentja e përdhunuar po lufton me vdekjen

prej Fri 28 Dec 2012 - 20:52
Tragjike, studentja e përdhunuar po lufton me vdekjen Indi-burgu-300x225Një studente është përdhunuar nga disa persona në një tren në Nju Delhi të Indisë. 23-vjeçarja, ishte duke udhëtuar së bashku me një shokun e saj dhe është përdhunuar për mëse një ore ndërsa më pas ajo është rrahur me shkopinj hekuri së bashku me një shokun. Pas kësaj keqbërësit i kanë hedhur ata nga treni në lëvizje.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në 16 dhjetor dhe ka shkaktuar protesta të dhunshme që kanë sjellë vdekjen e një polici në Indi. Gjashtë persona janë arrestuar dhe dy policë janë pezulluar nga detyra për këtë sulm.
23 vjecarja e cila kishte pësuar dëmtime të rënda në tru, ka mbërritur në Singapor ditën e martë pasi iu nënshtrua tre operacioneve në një spital të Nju Delhit.

“Pacientja po lufton për jetën e saj. Ajo, përveç atakut kardiak, ka marrë infeksion në mushkëri dhe stomak. Gjithashtu ka pësuar dëme të mëdha në tru.”, është shprehur drejtori i spitalit të Singaporit./alb-observer.com/


Tragjike, studentja e përdhunuar po lufton me vdekjen Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Tragjike, studentja e përdhunuar po lufton me vdekjen

prej Fri 28 Dec 2012 - 20:53
po shtohen perdhunimet
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi