Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Empty 21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua!

Sat 29 Dec 2012 - 18:22
Message reputation : 100% (1 vote)
21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Foto12-300x19921-vjeçarja Katarina Knezevic hedh dyshimet e saj mbi fejesën e 76-vjeçarit Silvio Berlusconi me 26-vjeçaren Francesca Pascale! Po, është kështu siç e lexoni. “Francesca fitoi vetëm një betejë”, deklaroi 21-vjeçarja duke vazhduar: “Në fund të luftës, Silvio do të martohet me mua!”.
Edhe pse ka kaluar një vit që nga ndarja e saj me Kavaljeren, ish-Miss Mali i Zi vazhdon të besojë se ajo është e dashura e zemrës së tij…


Në një intervistë të saj në një revistë italiane deklaron se është mërzitur nga kjo fejesë, por është e sigurt se shumë shpejt do të fitojë zemrën e të dashurit të saj.
“Fejesa me Pascale është fallco! Ai vazhdon të më telefonojë dhe dashuria jonë është e madhe dhe e përjetshme. Historia me Francesca-n është e sajuar për zgjedhjet. Unë jam më e re, më e bukur dhe më e mirë në gjithçka, më e mirë se ajo…”, ishin fjalët e ish-Missit. /alb-observer.com/
21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Foto2321-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Katarina
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Empty Re: 21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua!

Sat 29 Dec 2012 - 18:34
a qe skemi dhe ne nai lek kshu si Berluskoni 21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! 2585209286
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Empty Re: 21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua!

Sat 29 Dec 2012 - 19:49
Nuk e di si nuk ka pasur turp te jap ate deklarat Missi ncnnc, paramendo 21 vjecare e ky 76... Apokalipsi keshtu vjen nuk vjen ndryshe Very Happy
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Empty Re: 21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua!

Sat 29 Dec 2012 - 20:01
ec aty bossi...po na lo ene neve naj miss 21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! 721253
Sponsored content

21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua! Empty Re: 21-vjeçarja: Fejesa e Berlusconit është fallco. Ai do të martohet me mua!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi