Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Atleti legjendar, frymëzim nga të pasmet e magjishme të... Empty Atleti legjendar, frymëzim nga të pasmet e magjishme të...

Sun 6 Jan 2013 - 22:18
Atleti legjendar, frymëzim nga të pasmet e magjishme të... Te%20pasmet
Legjendari Usain Bolt, më i shpejti në planet, ka një burim nga i vjen energjia?! të pasmet e të dashurës së tij.

Sipas "The Sun", njeriu më i shpejtë në planet theu rekordin e tij të mëparshëm në garën e 100 metrave duke menduar për trupin e Megan Edwards, një atlete amatore me të cilën Bolt ka qenë i lidhur në atë periudhë.

Megan i kishte dërguar një foto të “nxehtë” xhamajkanit para garës së rëndësishme me mesazhin: “Mendo sikur kjo është në vijën e finishit.”

Usain Bolt arriti të fitonte medaljen e artë më 5 gusht me kohën e jashtëzakonshme 9.63 sekonda para 80 mijë spektatorëve dhe miliona teleshikuesve në mbarë botën.

"The Sun" publikoi edhe karikaturën e ditës ku shihet Bolt duke ndjekur foton e të pasmeve të Megan Edwards.

Megan Edwards dhe Usain Bolt janë ndarë para Krishtlindjeve sepse vajza nuk e vazhdonte dot më një lidhje në distancë.

/Shekulli Online/E.SH/
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Atleti legjendar, frymëzim nga të pasmet e magjishme të... Empty Re: Atleti legjendar, frymëzim nga të pasmet e magjishme të...

Sun 6 Jan 2013 - 22:23
do jete nga Kavaja ky akleti grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi