Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:19
Message reputation : 100% (3 votes)
FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com
me mira anetare
ca te martum
e ca beqar
me minator
e me shofer
me hidraulik
e inxhinier
ky eshte FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com
me shume profesione
rrofsh http://www.engjujtshqiptare.com
qe na jep leksione
kemi Alena
si gangstere
te na rrnoj oj sheqere
vjen Shkodrania gjith tangerllik
ndrron avatrin
10 here ne dit
na thot Valbona
jalla mi gra
sa koh kishim pa u pa
kemi Sumejen sa per emer
kemi Ariana, 2 meter femer
kemi Lulebora
labe te bukur
kemi dhe Mbresa
qe eshte si kukull
eshte dhe Legjenda
qe na jep shpulla
kemi dhe cunat si herkula
Silvana cupke greke
na e beri MAXIN per vete
kemi FALKO qe pi duhan
kemi Ariana qe e kam xhan
kemi Rrushjaa frikacake
sa per simpatike
forumi ka nje
ajo eshte Ariana
qe se di nga u be
ezmer te forumit
kemi Legjenda
desh e shpallem mister
po se di pse i vun fshesen
kemi PRINCON
kokon e forumit
kemi Abdulgafuri
te bukur si llokumit
te na rroc o FORUMI http://www.engjujtshqiptare.com/
sa malet e vendit tone
kush hyn ketu
eshte zor me na lon.

P.S
Forumist ket e pershtata pak,me falni per kon e kum harru,jum bazu ne antaret qe jan ON per momentin


Edituar për herë të fundit nga Dasa në Wed 20 Feb 2013 - 19:52, edituar 1 herë gjithsej


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:25
Ke harruar veten se me ke permend nja tre here vetem mua,megjithate e qelluar grrrr LIKE it... Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 176007736


Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Ariana shkruajti:Ke harruar veten se me ke permend nja tre here vetem mua,megjithate e qelluar grrrr LIKE it... Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 176007736
U bona modest pak grrrr
Nuk mu kujtojshin tjer emra veq qka kan qen on ikam permend Merzitur


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:30
Dasa shkruajti:
Ariana shkruajti:Ke harruar veten se me ke permend nja tre here vetem mua,megjithate e qelluar Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773 LIKE it... Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 176007736
U bona modest pak Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773
Nuk mu kujtojshin tjer emra veq qka kan qen on ikam permend Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 36297237
te lumt dassa
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Legjenda shkruajti:
Dasa shkruajti:
Ariana shkruajti:Ke harruar veten se me ke permend nja tre here vetem mua,megjithate e qelluar Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773 LIKE it... Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 176007736
U bona modest pak Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773
Nuk mu kujtojshin tjer emra veq qka kan qen on ikam permend Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 36297237
te lumt dassa
Flm Legjend per hatrin ton ekam bo


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:32
A per kete dmth,thash se mos me kishe marr per qejfi pak kkk keto kohet e fundit se s'te kam piskat (kosovarce sdi a e thash mire Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 723485774 ) qe moti Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1698836746


Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Ariana shkruajti:A per kete dmth,thash se mos me kishe marr per qejfi pak kkk keto kohet e fundit se s'te kam piskat (kosovarce sdi a e thash mire Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 723485774 ) qe moti Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1698836746
Ahahaha
Un duroj veq legjenden tjert jo
Shaum majr ja ke fajt grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Abdulgafuri
Abdulgafuri
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 41
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : futbolli
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kastriot
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/05/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 19:54
flm vella i dashur per keto fjale te mire qe i ke thure per anetaret e forumit. jemi te nderuar qe jemi pjese e ketij forumi.


5:3.Sot përsosa për ju fenë tuaj, plotësova ndaj jush dhuntinë Time, zgjodha për ju islamin fe.

3:102. O ju që besuat, kini frikë All-llahun me sinqeritet të vërtetë dhe mos vdisni, pos vetëm duke qenë muslimanë (besimtarë)!

18 : 27. Lexo çka të është shpallur ty nga libri i Zotit tënd! Nuk ka kush që mund t'i ndryshojë fjalët e Tij dhe pos Tij, nuk mund të gjesh strehim.
18:29. E ti thuaj: “E vërteta është nga Zoti juaj, e kush të dojë, le të besojë, e kush të dojë, le të mohojë. Ne kemi përgatitur për jobesimtarët zjarr që muret e tij (të flakës) i rrethojnë ata, e nëse kërkojnë shpëtim, ndihmohen me një ujë si katran që përzhit fytyrat. E shëmtuar është ajo pije, e vend i keq është ai”.
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1810
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2012
http://wiki.portalikosovar.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:01
Dasa me shikon i her muaaaaaaa


Nuk më vjen keq për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por për kohën që kam humbur me disa njerëz..!!


Faleminderit atyre qe me urrejne
-Me bete nje njeri me te forte ! ...
Faleminderit atyre qe me kan zili !
-Me bete te ndjehem i vecante ! ...
Faleminderit atyre qe me kan ne zemer ! -
-Me bete te ndihem i rendesishem ! ...
Faleminderit atyre qe iken !
-Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone ! ...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua !
-Me mesuat kush jane miqte e vertete !!
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:03
hahah sa e bukur kjo


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:04
Dasa shkruajti:
Ariana shkruajti:A per kete dmth,thash se mos me kishe marr per qejfi pak kkk keto kohet e fundit se s'te kam piskat (kosovarce sdi a e thash mire Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 723485774 ) qe moti Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1698836746
Ahahaha
Un duroj veq legjenden tjert jo
Shaum majr ja ke fajt grrrr

E mu hic,asnjecikkkkkkkk? L:

rrushhh :sad26:

Vec nje "piskat" di Kosovarce une,ate te fundit ma perkthe pak se send s'merrna vesh kkk

Kete Abdulin bukuroshin te na tregoj nje foto cik se kshu ne fjale s'besoj une tralala grrrr


Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:05
hahahah te lumshin duart DasaNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1t7y1w
Belaa
Belaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1394
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Me mire mos ta dish
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.zougla.gr/greece/main

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:05
Iiii mua me ka haruar kkk
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:06
Ariana shkruajti:
Dasa shkruajti:
Ariana shkruajti:A per kete dmth,thash se mos me kishe marr per qejfi pak Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3886741359 keto kohet e fundit se s'te kam piskat (kosovarce sdi a e thash mire Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 723485774 ) qe moti Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3791037746
Ahahaha
Un duroj veq legjenden tjert jo
Shaum majr ja ke fajt Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773

E mu hic,asnjecikkkkkkkk? Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1346237013

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1112050209 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1679826333

Vec nje "piskat" di Kosovarce une,ate te fundit ma perkthe pak se send s'merrna vesh Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3886741359

Kete Abdulin bukuroshin te na tregoj nje foto cik se kshu ne fjale s'besoj une Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3855620044 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773
bertit i vjen edhe kam origjine nga kosove jetoj ne tetove kete dialekt flasim


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1810
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjilan
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/12/2012
http://wiki.portalikosovar.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:06
Belaa shkruajti:Iiii mua me ka haruar kkk


mos qajj :sad26:


Nuk më vjen keq për njerëzit që kam humbur me kalimin e kohës, por për kohën që kam humbur me disa njerëz..!!


Faleminderit atyre qe me urrejne
-Me bete nje njeri me te forte ! ...
Faleminderit atyre qe me kan zili !
-Me bete te ndjehem i vecante ! ...
Faleminderit atyre qe me kan ne zemer ! -
-Me bete te ndihem i rendesishem ! ...
Faleminderit atyre qe iken !
-Me mesuat qe asgje nuk zgjat pergjithmone ! ...
Faleminderit atyre qe qendruan me mua !
-Me mesuat kush jane miqte e vertete !!
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:07
Dasa shkruajti:
Ariana shkruajti:A per kete dmth,thash se mos me kishe marr per qejfi pak Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3886741359 keto kohet e fundit se s'te kam piskat (kosovarce sdi a e thash mire Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 723485774 ) qe moti Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3791037746
Ahahaha
Un duroj veq legjenden tjert jo
Shaum majr ja ke fajt Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773
allahihe pernime ke
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Bela shume na eshte merzit..
sepse Dasa e ka harru ..
ja tani erdhi Tironci..
dy fjale per ty eshte tu i shkru ,,

dukesh bukur goc puntore
je e embel si akullore... grrrr

je princeshe princeshe forumi..
per vendodhjen tende sna ze gjumi grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:12
Tironci shkruajti:Bela shume na eshte merzit..
sepse Dasa e ka harru ..
ja tani erdhi Tironci..
dy fjale per ty eshte tu i shkru ,,

dukesh bukur goc puntore
je e embel si akullore... grrrr

je princeshe princeshe forumi..
per vendodhjen tende sna ze gjumi grrrr

Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 135196


Edituar për herë të fundit nga Ariana në Mon 7 Jan 2013 - 20:13, edituar 1 herë gjithsej


Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:13
grrrr grrrr grrrr Shume e bukur kjo..........


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:17
Message reputation : 100% (2 votes)
po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:22
Filloi me bejte ky ahaha dh i pershtatka bukur me rime Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 671349


Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Belaa
Belaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 1394
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Me mire mos ta dish
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2012
http://www.zougla.gr/greece/main

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:23
Tironci shkruajti:Bela shume na eshte merzit..
sepse Dasa e ka harru ..
ja tani erdhi Tironci..
dy fjale per ty eshte tu i shkru ,,

dukesh bukur goc puntore
je e embel si akullore... grrrr

je princeshe princeshe forumi..
per vendodhjen tende sna ze gjumi grrrrTironci sec kam pershtypjen se me
Ka dale me e bukur se e anetareve te tjere Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 671349 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 671349
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:23
Ariana shkruajti:Filloi me bejte ky ahaha dh i pershtatka bukur me rime Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 671349
QFAR HALL KE ANNA


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:23
for Arjanen ska ca shkurj..
per te gjaku ..
me behet ujeeeeeeeeeee grrrr grrrr

kur vendos ne fotografit.
here bjonde e here perrit

Zonjush Zonjush Zonjush Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3728071597
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:26
Belaa shkruajti:
Tironci shkruajti:Bela shume na eshte merzit..
sepse Dasa e ka harru ..
ja tani erdhi Tironci..
dy fjale per ty eshte tu i shkru ,,

dukesh bukur goc puntore
je e embel si akullore... grrrr

je princeshe princeshe forumi..
per vendodhjen tende sna ze gjumi grrrrTironci sec kam pershtypjen se me
Ka dale me e bukur se e anetareve te tjere Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 671349 Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 671349
bukur del per bukurine
ti ke moshen dhe freskine grrrr grrrr

16 vjece ne avatar
perfaqeson Engjujt SHqiptare stern
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:34
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim
Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:38
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim

Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt
Po vec puthjet
jane pa leke
eshte kohe ,
krize moj e shkrete grrrr grrrr grrrr
stern stern stern stern stern stern
se nga puthja ..
ske qeder
e perdor
dhe per sheqer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr

Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:41
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim

Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt
Po vec puthjet
jane pa leke
eshte kohe ,
krize moj e shkrete grrrr grrrr grrrr
stern stern stern stern stern stern
se nga puthja ..
ske qeder
e perdor
dhe per sheqer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr

Qyyyq e ri te ka kap kriza
Ngele ton diten neper murriza
Tani qe jemi dhe pa viza
E gjete ti me kerku kiss-a??


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:43
LULEBORE mi lulebore
a po vjen te kap me dore grrrr grrrr

cfare te bej
qe larg te kam
se te ishe afer
do linim nam
grrrr grrrr grrrr
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:43
Silvana cupke greke
na e beri MAXIN per vete
lum si une po silvana me mungon hahahah


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:46
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim

Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt
Po vec puthjet
jane pa leke
eshte kohe ,
krize moj e shkrete grrrr grrrr grrrr
stern stern stern stern stern stern
se nga puthja ..
ske qeder
e perdor
dhe per sheqer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr

Qyyyq e ri te ka kap kriza
Ngele ton diten neper murriza
Tani qe jemi dhe pa viza
E gjete ti me kerku kiss-a??
mire mi goc
se nuk ta du
ka te tjere
qe mendojn
per mu.
grrrr grrrr grrrr
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:48
EPIKADA goc flori
lum kush e ka fut ne shpi

don per qef o atdhetare
vec per pune nuk ja thote fare
grrrr grrrr grrrr grrrr grrrr
Isida
Isida
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 8887
<b>Hobi</b> Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku je t'i edhe unë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/04/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 20:57
Po per mua kush do e beje nje.? Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 3631317773..Se Dasa shume te mire m'a kishte bere
https://www.youtube.com/watch?v=VMuGLSnivUg&feature=youtu.be
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 21:01
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim

Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt
Po vec puthjet
jane pa leke
eshte kohe ,
krize moj e shkrete grrrr grrrr grrrr
stern stern stern stern stern stern
se nga puthja ..
ske qeder
e perdor
dhe per sheqer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr

Qyyyq e ri te ka kap kriza
Ngele ton diten neper murriza
Tani qe jemi dhe pa viza
E gjete ti me kerku kiss-a??
mire mi goc
se nuk ta du
ka te tjere
qe mendojn
per mu.
grrrr grrrr grrrr
Ashtu ????
Vertet e thua ??
Po ftillohu icik
kush mendon per mua????? Merzitur


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 21:01
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim

Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt
Po vec puthjet
jane pa leke
eshte kohe ,
krize moj e shkrete grrrr grrrr grrrr
stern stern stern stern stern stern
se nga puthja ..
ske qeder
e perdor
dhe per sheqer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr

Qyyyq e ri te ka kap kriza
Ngele ton diten neper murriza
Tani qe jemi dhe pa viza
E gjete ti me kerku kiss-a??
mire mi goc
se nuk ta du
ka te tjere
qe mendojn
per mu.
grrrr grrrr grrrr
Ashtu ????
Vertet e thua ??
Po ftillohu icik pastaj
kush mendon per mua????? Merzitur


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 21:07
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim

Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt
Po vec puthjet
jane pa leke
eshte kohe ,
krize moj e shkrete grrrr grrrr grrrr
stern stern stern stern stern stern
se nga puthja ..
ske qeder
e perdor
dhe per sheqer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr

Qyyyq e ri te ka kap kriza
Ngele ton diten neper murriza
Tani qe jemi dhe pa viza
E gjete ti me kerku kiss-a??
mire mi goc
se nuk ta du
ka te tjere
qe mendojn
per mu.
grrrr grrrr grrrr
Ashtu ????
Vertet e thua ??
Po ftillohu icik pastaj
kush mendon per mua????? Merzitur
PASKE NGEL THATE
TI ME DREQ
TE PUTH UNE KE FAQA
SE NE BUZ ESHTE KEQ
grrrr grrrr grrrr
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 21:16
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti:
Valbona shkruajti:
Tironci shkruajti: po Valbona simpatike
ne fillim na shihte si armike grrrr grrrr

por filloi me u ftillu
me ndonje kis tu na dergu grrrr Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1286751612

asnjehere fjalen ,dot se mban
se ate kafen , sma ka dhen grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr
Ky Tironci i papar
nja dy her desh e kam vrare
Kerkon kiss-a pa mbarim

Kto kohe ka harru dhe shpin........ grrrr krt
Po vec puthjet
jane pa leke
eshte kohe ,
krize moj e shkrete grrrr grrrr grrrr
stern stern stern stern stern stern
se nga puthja ..
ske qeder
e perdor
dhe per sheqer grrrr
grrrr grrrr grrrr grrrr

Qyyyq e ri te ka kap kriza
Ngele ton diten neper murriza
Tani qe jemi dhe pa viza
E gjete ti me kerku kiss-a??
mire mi goc
se nuk ta du
ka te tjere
qe mendojn
per mu.
grrrr grrrr grrrr
Ashtu ????
Vertet e thua ??
Po ftillohu icik pastaj
kush mendon per mua????? Merzitur
PASKE NGEL THATE
TI ME DREQ
TE PUTH UNE KE FAQA
SE NE BUZ ESHTE KEQ
grrrr grrrr grrrr
Une thate skam me ngel
kurr ne jet
Po boja shaka se kisha me te vertet grrrr grrrr grrrr grrrr


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 21:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Gjilanasi shkruajti:Dasa me shikon i her muaaaaaaa

Me fal vella,ikam permend veq kush ka qen ON ne at moment


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 21:18
me kete goce
seshte mahi
me e mira n
ne Shqiperi
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

prej Mon 7 Jan 2013 - 21:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Ariana shkruajti:
Dasa shkruajti:
Ariana shkruajti:A per kete dmth,thash se mos me kishe marr per qejfi pak kkk keto kohet e fundit se s'te kam piskat (kosovarce sdi a e thash mire Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 723485774 ) qe moti Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com 1698836746
Ahahaha
Un duroj veq legjenden tjert jo
Shaum majr ja ke fajt grrrr

E mu hic,asnjecikkkkkkkk? L:

rrushhh :sad26:

Vec nje "piskat" di Kosovarce une,ate te fundit ma perkthe pak se send s'merrna vesh kkk

Kete Abdulin bukuroshin te na tregoj nje foto cik se kshu ne fjale s'besoj une tralala grrrr

Un normal tutem nga femnat,me kan then se jan te shtira,amo nuk e di se sme ka ra rasti me kuptu grrrr

Mos gjelozo per Abdulin,ne kosovaret jemi BUKUROSHA


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Sponsored content

default Re: Antaret e Forumit Engjujtshqiptare.com

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi