Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vetvritet pasi lajmëroi në “Twitter”: Zoti më ka thirrur të shkoj në shtëpi Empty Vetvritet pasi lajmëroi në “Twitter”: Zoti më ka thirrur të shkoj në shtëpi

Thu 10 Jan 2013 - 0:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Vetvritet pasi lajmëroi në “Twitter”: Zoti më ka thirrur të shkoj në shtëpi 01099486587960087Eshtë vetëvrarë pasi ka lajmëruar vetëvrasjen e tij në rrjetin social “Twitter” reperi Federick Eugene Buhl, i njohur me nofken Freddy E.

22-vjeçari ka paralajmëruar fundin e jetës së tij në rrjetet sociale dhe më pas ka qëlluar vetën me armë zjarri.

Ai ka shkruar se zoti e kishte thërritur të shkontë në shtëpi, dhe se gishtin e kishte në këmbëz të pistoletës.
Po kështu ai ka lënë disa fjali të shkurtra në të cilat përshendet prindërit e tij dhe i lutet zotit që ta fali.
Freddy E ishte i njohur më tepër për programin e ti në “You Tobe” që mbante titullin: “Jerk TV”.
Ky rast shëndon rastin e dytë të ngjashëm, brenda pak ditësh, pasi edhe një këngëtar tjetër i muzikës, reperi Capital STEEZ, u vetvra pasi kishte lënë disa mesazhe lamtumire në rrjetin social “Twitter”./albmirror.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi