Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores” Empty “Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores”

Sat 12 Jan 2013 - 0:40
“Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores” Frika-300x175Një italian kishte guxuar të shkonte në shtëpinë e të dashurës së tij ndërkohë që bashkëshorti i saj nuk gjendej në shtëpi por kur ai u kthye atë e zuri paniku se mos ai e vriste dhe telefonoi për ndihmë policinë. Lajmi qesharak është bërë public nga gazeta La Repubblica e cila raporton se takimi “dashuror” ishte përgatitur të ndodhte në mungesë të bashkëshortit të gruas, i cili pritej të kthehej në shtëpi në mëngjes. Por, burri, për shkak të një dhimbje stomaku të papritur i ishte dashur të kthehej në shtëpi para programit, rreth orës 2:00 të mëngjesit dhe të dashurin e zuri panuku nga frika e reagimit të burrit, i cili edhe mund ta vriste. Fillimisht ai u fsheh poshtë krevat, ku mori në telefon policinë dhe e kishte sqaruar “hallin” që e kishte zënë,

Gruaja mundi të mbajë burrin larg dhomës së gjumit, ndërkohë që policët në mënyrë që të shmangnin një konflikt të mundshëm lajmëruan pronarët e shtëpisë se makina e tyre ishte dëmtuar gjatë një tentative grabitjeje. Dhe ai arriti të shpëtojë “paq” megjithëse aventura e tij u mor vesh./alb-observer.com/
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

“Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores” Empty Re: “Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores”

Sat 12 Jan 2013 - 0:42
kafshata e huaj,vidhet me frike
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

“Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores” Empty Re: “Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores”

Sat 12 Jan 2013 - 0:44
e Taljont si Taljont mo
qef e kane ???po dhe mo fryksa si bo nona grrrr
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

“Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores” Empty Re: “Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores”

Sat 12 Jan 2013 - 0:44
sa kam qesh ..........
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

“Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores” Empty Re: “Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores”

Sat 12 Jan 2013 - 0:48
po kush nuk e ka qejf,por me veshtersi po vidhen :sad26:
Sponsored content

“Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores” Empty Re: “Alo policia, jam poshtë krevatit dhe kam frikë se mos më vret burri i dashnores”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi