Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vjedh unazat e martesës, pas 15 vitesh hajduti misterioz pendohet Empty Vjedh unazat e martesës, pas 15 vitesh hajduti misterioz pendohet

Fri 18 Jan 2013 - 3:39
Vjedh unazat e martesës, pas 15 vitesh hajduti misterioz pendohet 67780-224x300Një hajdut misterioz në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ishte penduar për një vjedhje që kishte bërë para 15 vitesh dhe vendos të dorëzojë unazat prej ari që kishte grabitur atë natë. Hajduti kishte marrë katër unazat e martesës së çiftit Riphagen dhe pasi shkoj tek banesa që kishte bërë vjedhjen, mësoi se ata ishin zhvendosur në një banesë tjetër.

Ai nisi kërkimet në internet dhe gjeti vendin ku jetonte çifti. Më pas përgatiti një letër dhe brenda zarfit vendosi unazat.

“Z dhe Znj. Riphagen, po ju shkruaj për të shprehur keqardhjen që kam për ju. Më vjen keq për unazat që u kanë humbur 15 vite më parë, pasi jam unë ai që u kam grabitur. Veprimi im është i shëmtuar dhe unë kam vendosur ti dorëzojë ato tek ju”- shkruan hajduti misterioz. Burri dhe gruaja u habitën kur lexuan letrën dhe kur panë unazat e tyre. Ndaj vendosën të dalin në një kanal televiziv dhe ta falin publikisht hajdutin misterioz./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi